sadsad x
asdasd

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Karikatürlü

Butik Yayınları

Allen Carr

12,00 TL
9,60 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
2,40 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Karikatürlü Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 100
ISBN: 9786055890407
Kapak: Ciltsiz
Allen Carr
Allen Carr
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Karikatürlü Kısa Özet

  Allen Carr
  "Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu" yöntemi hakkında görüşler...

  Prof. Dr. Manfred Neuberger (Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi Başkanı) Allen Carr yöntemi kurumlar içerisinde sigara içme oranını etkileyici bir ölçüde düşüren tek yöntemdir. Araştırmalarımız gösteriyor ki, yöntem kurumlarda çalışanların sağlık ve memnuniyet derecelerini oldukça olumlu yönde etkiliyor. Allen Carr denediğimiz diğer yöntemlerden ciddi bir fark ile daha başarılı olmuştur." (29.07.2004)

  Prof. Dr. Judith Mackay (Dünya Sağlık Örgütü-WHO-Tütünsüz Dünya Başkanı): "Allen Carr`ın çalışmalarını hiç çekinmeden destekliyorum. Pekçok yöntem onun bazı tekniklerini kullanmaya çalışıyor ama hiç birisi onun yakaladığı başarıya yaklaşmıyor"

  Ubeyd Korbey (Sigarayla Savaşanlar Vakfı Başkanı) 

  "Allen Carr`ın Metodu ile tiryakilere verilen 6 saatlik Allen Carr Seminer`ine hayatında hiç sigara içmemiş biri olarak katılmaktan büyük keyif aldığımı belirtmeliyim. 1994 yılından bu yana ömrünü sigara denilen insanlığın baş belası ile savaşa adamış bir Sivil Toplum Kuruluşu Başkanı kimliğimle şunu ifade etmek isterim, sigara bırakmak isteyenler üzerinde son derece etkili olacak bir metot. Sigarayı beyninde çözmek isteyenlere yılların birikimi ve nerdeyse dünyanın her yanında kazanılan deneyimle sunulan bir yöntem. Tiryakilerin kendilerine sunulan bu fırsatı kullanmamaları sigaraya başlamaktan sonra yapacakları ikinci büyük hataları olacaktır. Böylesine hayat kurtaran bir şansı dünyaya sunduğu için Allen Carr`ı kutluyorum."

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Karikatürlü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.