39,00 TL
26,13 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
12,87 TL
Sıfır Noktası Kobay Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 384
ISBN: 9786055416812
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
satis-icon
Satış Rakamları 1 adet satılmıştır.
Cevher Hakan Karakuş
Cevher Hakan Karakuş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Sıfır Noktası Kobay Kısa Özet

    "Eski düşmanlıklar eski aşklara benzer, bazen en ufak bir kıvılcım ateşi yeniden yakar!" Dünyayı kurtarmak için kaç insanın ölmesi gerekir? Bazen yüzlercesi, bazen de sadece tek bir kişi Sence sadece tek bir kişi tüm dünyayı kurtarabilir ya da yok edebilir mi? İmkânsız mı? Bunca yıl sonra öğrendiğim en önemli şey; Birisi başarana kadar her şeyin imkânsız olduğudur! Asıl sorman gereken; neyin doğru neyin yanlış olduğuna, kimin yaşayıp kimin öleceğine kimin karar vereceğidir! Politikacılar mı? Onların kurguladığı oyunu sahnelemekten bıkmadın mı? Belki de figüran olma sırası onlardadır! Kusursuz kurgusu, hiç düşmeyen temposuyla soluksuz okuyacağınız bir roman; Sıfır Noktası Kobay. Son değil, sadece başlangıç

    "Telsizden yükselen anons insanın tüylerini diken diken ediyordu Başkan vuruldu! Tekrar ediyorum Başkan vuruldu!" Suikastın arkasında Rus Hükümeti`nin olduğu söylentisi hızla yayılıyordu. Çok geçmeden Amerika`nın her yerinden Rus asıllı vatandaşlara saldırı haberleri gelmeye başladı. CIA`e düzenlenen baskın sonrasında Amerikan istihbaratı işlemez halde, dünya çapında yaşanan internet kesintisi savunma sistemlerinin çökmesine neden oldu. Senelerce savaşların, kaosun yaşandığı kıtadan uzak, huzur ve güven içerisinde dünyaya yön veren Amerika, bu defa savaşın sıcaklığını kendi topraklarında hissetmeye başlıyor.

    "İtalyanlar, Makedonlar, Ruslar, Almanlar, İngilizler, Türkler; yenildiler, bölündüler, güç kaybettiler, ama bunu hazmedip yaşamaya devam ettiler. Ancak Amerika asla geri adım atmaz, bu şekilde yaşayamaz! Amerika düşerse, herkes düşer!" Dünyanın tek şansı varlığından habersiz olduğu Gölge Timi Albay Algan Yıldırım komutasındaki Nato Karargâhı`na bağlı ekip komployu açığa çıkarabilmek için harekete geçiyor. Hem de tahmin bile edemeyeceği bir düşmana karşı.

  • 2. Hamur

Sıfır Noktası Kobay Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.