Siber Savaş Cephesinden Notlar

Arion Yayınevi

Alper Başaran

118,00 TL
79,06 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
38,94 TL
Siber Savaş Cephesinden Notlar Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Bilgisayar Kitapları
Sayfa Sayısı: 258
ISBN: 9786059366021
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
satis-icon
Satış Rakamları 1 adet satılmıştır.
Alper Başaran
Alper Başaran
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Siber Savaş Cephesinden Notlar Kısa Özet

  Bu Kitap, Şirketinizi, Ailenizi ve Sizi İnternette Güvende Tutacaktır.

  İnternet bankacılığı konusunda dikkat edilmesi gerekenlerden, istihbarat hackerlarına, akıllı telefonunuzun güvenliğinden sosyal medyada çocukların güvenliği için gerekenlere, hacklendiğinizi anlamanızı sağlayacak ipuçlarından siber savaşın uluslar ötesi boyutlarını kavramanıza yardım edecek önemli olaylarına kadar pek çok konuyu kapsayan, Siber Savaş Cephesinden Notlar, konudan uzak olanların da anlayabileceği bir dille hazırlanmış, güncel bir kitap.

  Evde, iş yerinde ve hatta yolda… Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet… internet bir şekilde hayatımızın içinde! İnternet ile artık hayatın her alanındaki birlikteliğimizde kendimizi korumamızı sağlayacak ipuçlarını bu kitapta bulacaksınız.

  İnternetin günlük hayatı kolaylaştıran yönünün ötesinde süregelen bir savaş var. Her gün ortalama 40 milyar siber saldırının devletleri, şirketleri ve bizleri hedef aldığı bir savaş!... Alper Başaran, Bilgi güvenliği konusunda 10 yılı aşkın süredir çalışmakta; şirketlerin ve kamu kurumlarının yanında, cephede bu savaşı yürüten bir isim. Kamu kurumlarına ve özel sektör kuruluşlarına sızma testi ve siber güvenlik danışmanlığı hizmetleri sunuyor. Bunun yanında, üniversite ve sivil toplum kuruluşlarına, bilgi güvenliği alanında farkındalığı artırmak amacıyla, ücretsiz eğitimler ve seminerler veriyor.

 • 2. Hamur

Siber Savaş Cephesinden Notlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.