sadsad x
asdasd

Sevgili Salak Günlük, Ben!

Altın Kitaplar
15,00
9,75
%35 indirim
Sevgili Salak Günlük, Ben! Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9789752118928
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Jim Benton
Jim Benton
Devamı
Kampanya

Sevgili Salak Günlük, Ben! Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Sevgili Salak Günlük, Ben! Kısa Özet

    Başkan’a uzay programıyla ilgili bir mektup yazıp uzaya gönderilmesi gereken insanları BENİM seçmem gerektiğini belirttim.  Kimlerin seçilebileceğini anlatırken birkaç noktaya değindim. Örneğin; bir çantaya sığabilmek, roketin içinde olmak ve doğal olmayan sarışınlık gibi özelliklerin dikkate alınarak seçim yapılması...
    Eğer tüm bunlara dikkat edilirse uzay programına seçilmesi gereken kişinin zaten belli olduğunu ve dünyanın onsuz daha iyi bir yer olacağını da belirttim. Bu mektubu yazdığımda küçüktüm ve mektubumun ciddiye alınmamış olduğunu düşünüyorum. Ama bu altı ay önceydi. Artık, seçim yapacak kadar büyüdüğümü düşünüyorum ve Vicki Vonder’ı seçiyorum.

    Jim Benton liseli bir kız değil, ama bunu onun aleyhinde kullanmayın. Hiç değilse insanları eğlendirerek hayatını kazanmayı başar-mış biri. Hem büyük çocuklar hem küçük çocuklar hem de küçük çocuklar gibi davranan büyükler için birçok ruhsatlı malı var. Mallarından birini de zaten tanıyorsunuz: Sevgili Salak Günlük. Çocuklar için bir televizyon dizisi yarattı, giysi tasarladı, kitap yazdı. Jim Benton, olağanüstü karısı ve çocuklarıyla Michigan’da oturuyor. Köpekleri yok, özellikle de intikamcı bir av köpeği yok. Jamie Kelly’nin ise, Jim Benton’ın, sizin ya da herhangi birisinin, günlüklerini okuduğundan haberi bile yok.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.