sadsad x
asdasd
24,00 TL
14,88 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
9,12 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Sevgi ve Saygı Hakkında Bilgiler
Türü: Kadın ve Erkek İlişki Kitapları
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786052287064
Kapak: Ciltsiz
Emerson Eggerichs
Emerson Eggerichs
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sevgi ve Saygı Kısa Özet

  Kadın ve erkek arasındaki ilişkinin en başarılı ve tek sırrını keşfedin.

  Psikoloji üzerine çalışmalar bunu kanıtlamaktadır; kadın ve erkek arasındaki iletişim kodunu çözmek için anlamamız gereken tek bir şey vardır: Kayıtsız saygının erkek için önemi ve kayıtsız sevginin kadın için önemi. Bu, her çiftin aradığı evlilik sırrıdır ve bunu maalesef pek azı bulabilmiştir.

  Bugün siz Doktor Emerson Eggerichs’in bu kitapta size sağladığı çığır açıcı rehberlik sayesinde temiz bir sayfa açabilirsiniz. Onun Focus on the Family’de açıklanmış olan devrim niteliğinde olan mesajı herkese açıktır: Evlilik krizi yaşıyor olabilirsiniz… Mutlu bir şekilde evli kalmak istiyor olabilirsiniz… Yalnız hissediyor olabilirsiniz… Bu, ilişkilerinden dolayı acı çeken insanlar için de geçerlidir…

  Doktor Eggerich’in çığır açan tekniklerini kullanarak ülke genelinde çiftler yeni bir samimiyet seviyesine ulaşıyor ve şunları yapmayı öğreniyorlar:

  - Çatışmanın Çılgın Döngüsü’nü durdurmayı.
  - Değişimin Enerji Veren Döngüsü’nü çalıştırmayı.

  "Çok fazla şey için söz verdiğimin farkındayım ve eğer sizlere anlatacağım şeylerin işe yarayacağına kesinlikle inanıyor olmasam, gerçekten de bunun hayalini bile kuramazdım."
  Doktor Emerson Eggerichs

Sevgi ve Saygı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.