Sessiz Sevdalara Türküler

İştirak Yayınevi

Ali Eren

36,00 TL
24,12 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
11,88 TL
Sessiz Sevdalara Türküler Hakkında Bilgiler
Türü: Grafik Sanatlar Kitapları
Sayfa Sayısı: 136
ISBN: 9786059093972
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Ali Eren
Ali Eren
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Sessiz Sevdalara Türküler Kısa Özet

    Ali Eren, bir duygu adamıdır. Günün her ânını tüm ayrıntıları ile yüreğinde bir azgın çağlayan gibi coşan duygu seli duyarlılığında yaşar. Konuşması, yürümesi, gülüşü, öfkesi, sevgisi, bakışı, kucaklayışı her şeyi bu duygu çağlayanının coşkusunu yansıtır. Onu; sakin yürürken, yapmacık gülümserken, samimiyetsiz kucaklarken asla göremezsiniz. Tabii öfkesi de dizginsiz bir sel gibidir.

    Yüreği; üzerinde yaşayan tüm insanların kendilerini özgür ve mutlu hissedeceği bir yurt özlemi ile yanan katıksız bir yurtseverdir Ali Eren. Ülkesinin aydınlık geleceği için mücadelede bedel ödemiş, zulme uğramış herkesi şiirleri-türküleri ile yaşatandır. Bilimi, aklı, uygarlığı ülke insanına hedef olarak gösteren ve emperyalist ülkelerin işgaline uğramış Anadolu insanın,a umut olup kurtuluşunu sağlayan M. Kemal Atatürk`ün yılmaz savunucusudur.

    Yıllarla ölçülen insan ömrü, aslında insanlık tarihinin birikim okyanusunda bir su damlacığı bile değil. Önemli olan, bu insanlık okyanusundaki su damlacığı kadar küçük ve kısa yaşamımızı anlamlı kılmak. Hele bu yaşam serüvenini hiç yaşamamışçasına bir varmış bir yokmuş gibi geçirenlerin büyük çoğunluğu oluşturduğu insan kalabalıkları arasında; Ali Eren gibi bir gönül adamının ortaya koyduğu bu eser, her türlü takdiri hak ediyor. Her ânını yüreğindeki duygu çağlayanının coşkusu ile yaşayan Ali Öğretmenin, güzel dilimizin zenginliklerini kuyumcu titizliği ile işlediği türkülerini bulacaksınız bu kitapta.

  • 2. Hamur

Sessiz Sevdalara Türküler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.