75,00 TL
41,25 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
33,75 TL
Sen Gittiğinden Beri Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 360
ISBN: 9786055016876
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Anouska Knight
Anouska Knight
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Sen Gittiğinden Beri Kısa Özet

  Holly Jefferson hayatının aşkıyla evlenmiş ve trajik bir olay sonucu sevdiğini kaybetmişti... Kalbini yeniden açmayı başaracak, sevmeyi yeniden öğrenebilecek miydi?

  Trajik bir olaydan sonra Holly Jefferson’ın hayatı tamamen altüst olmuştu. Şimdilerdeyse dışarıdan görünen, yeniden ayakları üzerinde durmaya başladığı ve Pasta Evi’ni işletmeye devam ettiğiydi. Fakat işin iç yüzü pek de öyle değildi; aslında yirmi yedi yaşında bir dul gibi davranmaya devam ediyordu. Kaybolmuş, yalnız, gelecekten umutsuz hissediyordu ve kesinlikle yeniden aşık olmayacağına emindi.

  Sonra Ciaran Argyll ile tanıştı. Onun ayrıcalıklı hayatı ve cazibesi Holly için çok uzak bir dünya gibiydi. Ciaran zengindi, kendine güveniyordu ve fazlasıyla yakışıklıydı. Ancak Ciaran aslında içinde bulunduğu yüzeysel dünyadan fazlasına sahipti ve o da kendi sorunlarıyla savaş veriyordu.

  Peki ama Holly yeniden hayata tutunması için gerekli eksik parçayı bulabilecek, bilinmeyen ve beklenmedik geleceğe kalbini açabilecek miydi? Sevmeyi yeniden öğrenebilecek miydi?

  *İngiliz kadın edebiyatında, kendi ilham verici hikayesine sahip ferahlatıcı ve esprili yepyeni bir kalem.* ITV Lorraine’s Racy Reads

  *İçinizi ısıtacak, eğlenceli ve bağımlılık yaratacak.* —Jenny Colgan

  *Heyecan verici genç bir yazardan, heyecan verici bir çıkış romanı.* —Jackie Collins

 • 2. Hamur

Sen Gittiğinden Beri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.