sadsad x
asdasd

Seçilmiş Problem Çözümleri - Genel Kimya Cilt: 2 İlkeler ve Modern Uygulamalar

Palme Yayıncılık - Akademik Kitaplar

Ralph H. Petrucci

46,50 TL
42,78 TL
%8 indirim
Kazancınız
:
3,72 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Seçilmiş Problem Çözümleri - Genel Kimya Cilt: 2 İlkeler ve Modern Uygulamalar Hakkında Bilgiler
Türü: Kategorisiz Ürünler
Sayfa Sayısı: 743
ISBN: 9786053552369
Kapak: Ciltsiz
Ralph H. Petrucci
Ralph H. Petrucci
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Seçilmiş Problem Çözümleri - Genel Kimya Cilt: 2 İlkeler ve Modern Uygulamalar Kısa Özet

  Bu "Seçilmiş Problem Çözümleri" kitabı, kimyayı öğrenmenize yardımcı olmak ve problem çözme becerinizi geliştirmek için düzenlenmiştir. Sizin için kimyada başarılı olabilmenin anahtarı problem çözmektir! Problem çözmeyi öğrenmek, sanki bir spor dalında oynamayı öğrenmek ya da bir müzik aleti çalmayı öğrenmek gibidir; becerinizi geliştirmek için sürekli uygulama yapmalısınız.

  Bu kitap, Örneklerden sonra verilen Alıştırmaların, Pekiştirici Örneklerin, kırmızı-renkle numaralandırılan Alıştırmaların, Pekiştirici ve İleri Alıştırmaların, Özellikli Problemlerin ve Kendi Kendini Deneme Sorularının çözümlerini içermektedir.

  Ders kitabını çalıştıktan sonra problem çözmeyi denemelisiniz ki, problemi çözmek için gerekli olan fikri tüm bölüm içerisinde bulmak için sayfaları sürekli karıştırmak zorunda kalmayınız. Problemi çözmeyi hazır olduğunuzda, dikkatlice okuyunuz ve problemin ne sorduğundan emin olunuz.

  Sizin esas hedefiniz bir problemin nasıl çözüleceğini öğrenmektir, sadece doğru cevabı elde etmek değil! İdrak ederek yapılan sağlam bir uygulamayla problemleri çözebilme becerisi kazanmanız, ders çalışırken, sınavlarda, diğer başka derslerinzde ve hatta işinizde yeni problemlere daha güvenle yaklaşmanızı sağlayacaktır.

Seçilmiş Problem Çözümleri - Genel Kimya Cilt: 2 İlkeler ve Modern Uygulamalar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.