sadsad x
asdasd
41,00 TL
29,52 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
11,48 TL
Satış Bilgeliği Hakkında Bilgiler
Türü: Pazarlama Satış ve Reklam Kitapları
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786052048856
Kapak: Ciltsiz
Ercan Telci
Ercan Telci
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Satış Bilgeliği Kısa Özet

  Bütün mesele satıştır.

  Okuduğum bir makalede *Diyet yapmak olgunluk gerektirir* diyordu. Satışta tıpkı böyledir genişliğin verdiği telaş, hız ve kendini anlatma telaşı satışın baş düşmanı olurken; deneyimli satışçıların olgun, dingin ve dinleyen tavrı satışın bilgece yapılmasını sağlayan en önemli unsur haline geliyor.

  Satış bilmekle değil, yapabilmekle sonuçlanıyor. Satış yapmak bir planlama işi olduğu kadar bir genel kültür işidir de aynı zamanda. İlgi alanlarınızın çeşitliliği, kitap okuma alışkanlığınız, yaşam tarzınız sizin hangi alanda daha güçlü satış yapacağınızı belirler.

  Bir diğer unsur da iletişim ağınızın ne kadar güçlü olduğudur. İnsan ilişkileriniz ve güvenilirliğiniz sizin bir satış profesyoneli olarak en güçlü kasınız olacaktır.

  ‘Satış Bilgeliği’ kitabını, sahada yürüyerek satış yapmaya başladığım dönemlerden, kariyer hayatımdan, eğitmenliğe geçişim, kendi işimi kuruşum ve yazarlık serüvenimde edindiğim tecrübelerimi, çok değer verdiğim ve prensip edindiğim kavramlarla harmanlayıp oluşturdum

  Bu kitabı okurken ahilik, geleneksel satış, bilgelerin satış tecrübeleri ve insanın algı yönetimini de içeren pek çok kaynağa ulaşacaksınız.

  Müşterisine değer katan bilge satış profesyonellerine yol arkadaşı olmasını dilerim.

Satış Bilgeliği Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.