sadsad x
asdasd

Rüzgarın Şarkısı

Novella
29,00 TL
14,50 TL
%50 indirim
Rüzgarın Şarkısı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 448
ISBN: 9786053489221
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Danielle Steel
Danielle Steel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Rüzgarın Şarkısı Kısa Özet

  Tehlikeli bir sır
  Meçhul bir gelecek
  Hiçbir şeyin yıkamadığı bir dostluk

  Nick ve Alex, eşlerini kaybettikten sonra çocuklarıyla bir başına kalmış, yaşadıkları üzücü kayıpların yaralarını dostlukları sayesinde sarmış; Almanya kırsalında sessiz, sakin ve mutlu bir hayat süren iki toprak sahibidir. Her koşulda birbirine destek olan bu iki adam, Avrupa’nın temellerini sarsan İkinci Dünya Savaşı’nın, kendi yaşamlarını da altüst etmek üzere olduğunu henüz bilmemektedir.

  Öldü zannettiği annesinin aslında yaşadığını ve Yahudi kökenli olduğunu öğrenen Nick, askerlerin peşinde olduğunu duyar ve çocuklarını güvence altına almak için kaçma planları yapmaya başlar. Ona bu zor durumda yardım elini uzatansa, yetiştirdiği seçkin atları ona vermeyi teklif eden Alex olacaktır. Nick bu teklifi kabul ederek çocuklarıyla birlikte Amerika’ya doğru yola çıkar ve kendini sirk dünyasını tanıyacağı, aşka kavuşacağı, özgürlüğün burukluğunu tadacağı bir serüvenin içinde bulur. Üstelik bu serüven boyunca ona eşlik edecek yeni bir dostu da vardır:
  Pegasus.

  Danielle Steel’den fedakarlığa ve umuda, acıya ve meydan okumaya, dostluğa ve kurulan güçlü bağlara dair coşkulu bir roman.

  *Rüzgarın Şarkısı,  dolu dizgin atların, savaşın savurduğu ailelerin, dostluğun ve aşkın romanı.*
  Bookreporter

  *Danielle Steel hayatın acı-tatlı gerçeklerini ustalıkla bir araya getiriyor. Bir okuyucu için daha iyi ne olabilir ki?*
  The Philedelphia Inquirer

  *Tek kelimeyle büyüleyici.*
  Library Journal

Rüzgarın Şarkısı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.