194,00 TL
147,44 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
46,56 TL
Renk Renk Nağmeler Hakkında Bilgiler
Türü: Grafik Sanatlar Kitapları
Sayfa Sayısı: 264
ISBN: 9786059661270
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2016
Ramazan Özyurt
Ramazan Özyurt
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Renk Renk Nağmeler Kısa Özet

  Gönül pınarımdan akıttığım nağmeleri, çok değerli şair ve yazar dostlarımın yürek seslerini buluşturduğum *Renk Renk Nağmeler* isimli kitabımı değerli müzik dostlarıyla buluşturmanın mutluluğunu yaşamaktayım. 2010 yılında bir gün rahmetli Annemi rüyamda gördüm. Sabah işyerime gittiğimde gördüğüm rüyanın etkisinden kurtulamadım ve birden;

  Annem

  Aklımdan hiç çıkmıyorsun,
  Sanki her an yanımdasın.
  Kokuna, sevgine, doyamadan,
  Göçtün de gittin.
  Mahzun bakışını,
  Yavrum deyişini,
  Çok özledim; Anne.

  İsimli şiirim ağzımdan döküldü ve kısa zaman sonra Hüzzam makamında besteledim. Böylece aktif beste hayatım başlamış oldu. Besteler birbirini izledi. Sonradan keşfettiğim bu yönüm benim için vazgeçilmez bir tutku haline dönüştü. Şarkılar kimi zaman hüznü, kimi zaman neş`eyi, bazen coşkuyu, bazen ayrılığı, serzenişi, çırpınışı, kısacası yaşamın kendisini söyler. Temennim okuyucularımın Renk Renk Nağmeler`de kendilerinden, içinde sakladıklarından, birşeyler bulabilmeleri.

  Çok değerli güfte yazarları ile çalışma fırsatım oldu. Bana gönül seslerini, nağmelerimle buluşturma fırsatı verdikleri ve *Renk Renk Nağmeler`i* nin okuyucu ile buluşmasına katkıları için *Bir Bütünün En Önemli Parçası* olan Güfte yazarı dostlarıma şükranlarımı sunuyorum.

 • 1. Hamur

Renk Renk Nağmeler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.