300,00 TL
261,00 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
39,00 TL
Reaktör Hidroliği Hakkında Bilgiler
Türü: Çevre Bilimi Mühendisliği Kitapları
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9786052583982
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2022
Galip Seçkin
Galip Seçkin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Reaktör Hidroliği Kısa Özet

  Hidrolik bilim dalı çok farklı uygulama alanlarıyla hem yaşadığımız çevrenin tasarımında hem de endüstriyel faaliyetlerin planlanmasında önemli rol oynamaktadır. Kurulacak ve işletilecek bir hidrolik sistemin amacı değişmekle beraber, tasarımında kullanılacak matematiksel ve fiziksel prensipler aynıdır. Hidrolik bilim dalının uygulama alanlarından birisi olan reaktör hidroliği, bu kitapta su ve atıksu arıtımı özelinde ele alınmıştır.

  Reaktör hidroliği ile ilgili çok sayıda kaynak olmasına rağmen bunların büyük çoğunluğu yabancı dilde yazılmış ve büyük hacimli kitapların içerisinde ayrı bir bölüm olarak sunulmuştur. Bu kitap çevre mühendisliği lisans öğrencileri için hazırlanmış olup, lisansüstü eğitimi gören öğrencilerin de faydalanabileceği bir formatta hazırlanmıştır. Ayrıca endüstrilerde ve kurumlarda çalışan çevre mühendisleri için de kaynak olarak kullanılabilir.

  Okuyucu görüş ve önerileri bu kitaptaki eksikliklerin giderilmesine ve geliştirilmesine büyük katkı sağlayacaktır. Bu kitabın öğrencilere ve araştırmacılara faydalı olmasını diliyorum.

  - Galip Seçkin

 • 1. Hamur

Reaktör Hidroliği Hakkında Yorumlar