sadsad x
asdasd
100,00 TL
82,00 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
18,00 TL
Radyoaktif Atık Yönetimi Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 216
ISBN: 9786051338903
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2023
Ahmet Erdal Osmanlıoğlu
Ahmet Erdal Osmanlıoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Radyoaktif Atık Yönetimi Kısa Özet

    Gelişen toplumlarda yaygın ve etkili olarak faydalanılan nükleer uygulamalar, nükleer enerjiyi toplumsal gelişme sürecinin bir parçası haline getirmiştir. Bu düzeyde kullanılan bir kaynağın insan ve çevresi ile etkileşimi yeterince bilinmemektedir. Bu çerçevede ortaya çıkan bu kitap sadece nükleer enerji mühendislerinin veya nükleer fizikçilerin değil, nükleer tıp ve nükleer uygulamalar yapan mühendislerin faydalanacağı bir kaynak niteliğindedir.

    Çevre Bilimleri ve Mühendisliği alanında ise özellikle eksikliği duyulan nükleer ve radyoaktif atıklar konusundaki kaynak arayışlarına cevap verebilecek niteliktedir. Uygulamalarla da desteklenen bu kitap, konu hakkında doğru bilgiye ulaşmak isteyen okuyucular, nükleer alanla ilgili ders alan öğrenciler, bilimsel çalışma yürüten akademisyenler ve aynı zamanda fiilen bu alanda çalışanlar için de oldukça faydalı bilgiler içermektedir.

    Bu kitabın teorik ve pratik anlamda içeriğini oluşturan bilgiler nükleer alanın toplumu ve çevreyi ilgilendiren en önemli konusu olan *Radyoaktif Atık Yönetimi* nin anlaşılmasını sağlayacaktır.

  • 1. Hamur

Radyoaktif Atık Yönetimi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.