150,00 TL
97,50 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
52,50 TL
Python İle Programlama Hakkında Bilgiler
Türü: İşletim Sistemleri Kitapları
Sayfa Sayısı: 186
ISBN: 9786256930582
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 9 adet satılmıştır.
Efe Koca
Efe Koca
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Python İle Programlama Kısa Özet

  Gelişen teknolojiyle beraber ortaya çıkan programlama dilleri sayesinde yazılımcılar, bir algoritmayı ifade etmek amacıyla bilgisayarlara ne yapmak istediğini anlatır. Günümüzdeki programlama dillerinin çoğu kullanıcıların kolaylıkla kullanacağı şekilde tasarlanmıştır. Bu tür dillere üst düzey diller denir. Üst düzey dillere örnek olarak PHP, C++, Java, Fortran, Perl, Pascal ve kitabımızda da anlatılan Python gibi diller verilebilir.
  Python, nesne yönelimli ve yüksek seviyeli bir programlama dilidir. Bu kitap sayesinde programlamanın mantığını, algoritmik ve analitik düşünmeyi, bunlarla birlikte de Python dilini öğrenebileceksiniz.
  Konuların işleyişi temelden başlayarak orta ve ileri düzey bilgilerle devam etmekte, bunlarla birlikte de “Not” ve “Hap Bilgi” şeklinde ilgili konuya ait önemli detaylar ve ekstra bilgilere yer verilerek ilerlemektedir.
  Ayrıca konular anlatılırken verilen örnekler hariç 20 adet çözümlü örneğe ve temel, orta, ileri düzey ve beceri temelli olmak üzere 100 adet test sorusuna kitabın son bölümlerinde yer verilmiştir. Bu örnek ve test sorularının video anlatımlarına da kitabın ilgili sayfalarında bulunan karekodları okutarak erişebilirsiniz.

 • 2. Hamur

Python İle Programlama Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.