sadsad x
asdasd

Prozac’ı Bırak Platon’a Bak

Profil Yayıncılık
32,41 TL
19,77 TL
%39 indirim
Kazancınız
:
12,64 TL
Prozac’ı Bırak Platon’a Bak Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Felsefe Kitapları
Sayfa Sayısı: 398
ISBN: 9789759963699
Kapak: Ciltsiz
Lou Marinoff
Lou Marinoff
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Prozac’ı Bırak Platon’a Bak Kısa Özet

  "Felsefe (Marinoff için) aklın en derin kaynağı demek; günlük yaşamda en küçük detayına kadar kullanılması amaçlanıyor."

  - San Francisco Examiner

  "Bu kitap, 'felsefi danımalık' hareketinin kutsal kitabı olacak gibi görünüyor."

  - Pfiladelphia Inquirer Dergisi

  "Antik düşünürler felsefeyi genellikle 'ruhun ilacı' şeklinde tanımlamıştır. Marinoff bu hareketli sayfalar aracılığıyla ilaçtan cömert bir doz sunuyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum!"

  - Dr. Tom Morris, Aristo General Motors'u Yönetseydi ve Yeni Başlayanlar için Felsefe eserlerinin yazarı

  Bir ikilemle karşı karşıya kaldığınızda -bu ister ilişki yürütmek, etik bir yaşam sürmek, kariyer değişikliği ile mücadele etmek veya hayatınızın anlamını bulmak olsun- yüzyıllar önce yaşamış olan dünyanın en önemli düşünürleri, kişisel inançlarınıza uygun bir çözüm bulmanız için size kılavuzluk edecektir. Kierkegaard'ın ölümle başa çıkma hakkındaki düşüncelerinden, Yi Çing'in değişime uyum sağlama hakkındaki ilkelerine dek, bu sefer felsefeyi erişilebilir hale getirmekte ve gündelik sorunlarınızı çözmek için felsefeden faydalanma yollarını göstermektedir.

  Artık pahalı terapistlere, ilaç tedavisine ve uzun vadeli analize ihtiyacınız kalmayacak. Dr. Lou Marinoff'un tavsiyelerini kendi ihtiyaçkarınıza uyarlamanıza yardımcı olmak üzere ortak sorunlarla açık bir şekilde düzenlenen bu kitap, psikoterapi ile dişe diş bir mücadele veren kendi kendine iyileşme terapisi için akıllı, etkili ve ikna edici bir reçete sunmaktadır.

Prozac’ı Bırak Platon’a Bak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.