sadsad x
asdasd

Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları

Nobel Akademik Yayıncılık

Nihat Aytürk

32,00 TL
24,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
8,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 282
ISBN: 9786053206026
Kapak: Ciltsiz
Nihat Aytürk
Nihat Aytürk
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları Kısa Özet

  Kamusal ve kurumsal yaşamda (iş ortamında) resmi yazışma, konuşma ve görüşmeler; toplantı, tören ve törensel etkinlikler; davet, ziyaret ve ziyafetler; resmi iş, işlem ve etkinlikler biçim ve yöntem olarak protokol ve sosyal davranış kurallarına uygun olarak yürütülür.

  Bu yüzden protokol ve sosyal davranış kurallarını bilmek ve bu kurallara uymak temsil ve itibar açısından gereklidir.

  Protokol ve sosyal davranış kurallarını bilen, bu kurallara uyan ve bunları uygulayan kişi ve kurumlar kamusal ve sosyal yaşamda daima takdir edilir ve tercih edilirler.

  Kitabın amacı; üniversitelerde okuyan tüm öğrencilere, kamu kurumlarında ve özel kuruluşlarda (işletmelerde) çalışan bütün yöneticilere, yönetici adaylarına, yönetici asistanlarına, uzmanlara, halkla temas noktasında olan ve halka hizmet sunan görevlilere yönetim ve iş hayatlarında ve sosyal yaşamlarında kullanacakları protokol bilgi ve becerileri kazandırmak; bu bilgileri başarıyla uygulamalarını sağlamak; böylece bireysel, kurumsal, ulusal ve uluslararası düzeyde başarılarını, etkinlik ve saygınlıklarını artırmaktır.

  Bu kitap; üniversitelerin Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Meslek Yüksekokulları'nda okutulan Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları ders programına uygun olarak hazırlanmıştır.

Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.