Prof. Dr. Canan Karatay’la Şifa Bulanlar

Hayykitap

A. Okan Çağlar

30,00 TL
16,50 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
13,50 TL
Prof. Dr. Canan Karatay’la Şifa Bulanlar Hakkında Bilgiler
Türü: Sağlık Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786059841559
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 108 adet satılmıştır.
A. Okan Çağlar
A. Okan Çağlar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Prof. Dr. Canan Karatay’la Şifa Bulanlar Kısa Özet

  Prof. Dr. Canan Karatay’ın 6 kitabı, toplamda 1 milyona yakın baskı yaptı. Sosyal medya üzerinden fanlarının açtığı sayfalarla da 10 milyonlara ulaştı. Bu sosyal medya hesaplarının en önemlilerinden biri de ‘Sağlıklı Yaşıyoruz’. Bu bilgi sayfasını takip edenler zaman içinde hikayelerini de paylaşmaya başladılar, bu paylaşımlarında Prof. Dr. Canan Karatay’ın kitaplarını okuyup önerilerini uygulayarak nasıl ilaçlarından kurtulduklarını, nasıl sağlıklarına kavuştuklarını, nasıl zayıfladıklarını anlattılar.

  İşte elinizdeki Canan Karatay’la Şifa Bulanlar bu paylaşımların sonucu. Bu kitapta, Karatay’la şifa bulan binlerce kişi arasından seçilen, hikâyelerini resimleri ile bizimle paylaşan ve kitapta yayınlanmasına izin veren farklı yaş grubundan 50 kişinin Karatay Diyeti öncesinde ve sonrasında neler yaşadıklarını okuyacaksınız.

  Bu kitap, Karatay Diyeti karşıtlarına ve kronik/dejenaratif hastalıklara ‘iyileşmez’ diyenlere, ‘hodri meydan’ diyor! Anlatılan hikayeler Karatay Diyeti’nin ne kadar doğru bir ‘sağlıklı beslenme ve yaşam biçimi’ olduğunun, Karatay Mutfağı’nın da nasıl hayat kurtardığının kanıtı!

  Canan Karatay’la Şifa Bulanlar’ın hikâyeleri birçok kişiye yol gösterecek ve benzer sorunu olanların hastalıklarından ve kilolarından kurtularak şifa bulmalarına katkıda bulunacak!

 • 2. Hamur

Prof. Dr. Canan Karatay’la Şifa Bulanlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.