sadsad x
asdasd

Prematürelerin Gücü Adına

İnkılap Kitabevi

İnci Candemir

45,00 TL
29,25 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
15,75 TL
Prematürelerin Gücü Adına Hakkında Bilgiler
Türü: Sosyoloji ile Alakalı Aile ve Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9789751040961
Kapak: Ciltsiz
İnci Candemir
İnci Candemir
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Prematürelerin Gücü Adına Kısa Özet

  Bebek, Aile Ve Sağlık Çalışanlarının Gücüne Güç Katacak Bir Derleme 
  Genellikle Sağlık Hizmetlerine Hasta Açsından Bakılır. İnci Hanım Bu Kitabıyla Sağlık Çalışanları Açsından Da Bakmış: Doktor Ve Hemşirelerin Hangi Şartlarda Ve Duygularla Çalıştığına Dikkat Çekerek, Ne Kadar Büyük Bir Yük Taşıdıklarına Değinmiş.

  Aslında Prematüre Ebeveynleri İçin Doktor Ve Hemşireleri Anlamalarına Yardımcı Olmak İstemiş.

  Ailelerin; Ebeveyn, Doktor, Hemşire Yani Hepimizin Aynı Tarafta Olduğunu,  Hepimizin Aslında Mucizelere Tanıklık Etmek İçin Var Gücümüzle Çalıştığımızı Vurgulamak İstemiş.

  Değindiği Diğer Bir Konu Da Kanguru Bakımı, Aile Merkezli Bakım, Benim Çok Önem Verdiğim, Hem Ebeveyn Hem De Bebeğe Çok İyi Gelen Aile Bağının Kurulduğu O Altın Dakikalar…

  Bu Kitabı Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi Ortamını Algılamaları Ve Bebekleri İçin Nasıl Bir Mücadele Verildiğini Anlamaları İçin Özellikle Prematüre Ailelerinin Okumalarını Tavsiye Ediyorum.

  Neonatoloji Uzmanı Dr. Fatma Çakmak Çelik

  Kitabı Okurken Aslında Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşireleri Olarak Hepimizin Yaşadığı Ne Kadar Ortak Duygu Olduğunu Gördüm, Kimi Zaman Gözyaşlarımı Tutamadım...

  İnci Hanım Bir Prematüre Annesi Olarak, Prematüre Bebeklere Bakım Veren Hemşirelerin Değerini Yaşayarak Öğrendiği İçin Ailelerde Bu Konuda Farkındalık Yaratmak İstemiş.

  Bu Kitabı Okurken Prematüre Ailelerinin Bebeklerine Bakım Veren Hemşireleriyle Daha Güvenli Bir İlişki Kuracaklarına İnanıyorum.

  Yybü Sorumlu Hemşiresi Zeynep Köse
  Her İstatistiğin Ardında Bir Hayat Hikâyesi Var, Bu Yüzden İstatistikler Ve Rakamlara Değil Birlikte Faydaya Odaklandık. Bu Kitabın Hem Ailelere Ve Bebeklere, Hem De Sağlık Çalışanlarının Hayatlarına Dokunması Ve Güçlerine Güç Katması Dileğiyle.

  Philips Avent Pazarlama Müdürü Selcan Çalışır

Prematürelerin Gücü Adına Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.