sadsad x
asdasd

Spiderman Role Play Power Moves

Avengers
219,90 TL
186,92 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
32,98 TL
Spiderman Role Play Power Moves Hakkında Bilgiler
Türü: Karakter Oyuncaklar
ISBN: 5010993675005
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Spiderman Role Play Power Moves Ürün Açıklaması

  Genç bilim dehası Peter Parker, lisenin kaosunda yolunu bulmaya çalışmadığı zamanlarda mahallenizin dost canlısı kahramanı Spider-Man olarak New York’un caddelerinde ağ atarak ilerliyor ve suçla mücadele ediyor!
  Süper kahraman olmak için pelerinlerden ve süslü kıyafetlerden çok daha fazlası gerekiyor.
  Süper kahraman olmak adaleti savunmakla ve ne zaman ekip olarak mücadele edeceğinizi bilmekle ilgili!
  Çocuklar, Avengers figürleri ve role-play oyuncaklarıyla Iron Man, Captain America, Spider-Man, Black Widow, Hulk, Black Panther, Thor gibi en sevdikleri süper kahramanların yanında yer aldıklarını hayal edebilecek!
  Avenger'lar Toplanın!
  Nerf gücüyle desteklenen Power Moves serisiyle çocuklar, Spider-Man'in ünlü ağ fırlatma hareketini Nerf dartlarıyla canlandırabilecek.
  Spider-Man'den ilham alan ekipmanla kahramanın ağ atma hareketini yapıp dart fırlatabilecekler.
  3 Nerf dart da dahil.
  PETER PARKER, SPIDER-MAN: Lise öğrencisi Peter Parker radyoaktif bir örümcek tarafından ısırıldığında insan üstü yetenekler kazanır ve bununla birlikte gelen büyük sorumluluk, hayatını sonsuza dek değiştirir.
  İKONİK MARVEL KARAKTERİNDEN ESİNLENEN TASARIM: Marvel Evreninin güçlü süper kahramanlarından esinlenen, Nerf gücüyle desteklenen Power Moves serisi ile çocuklar kendilerini birer süper kahraman gibi hissedecek.
  AĞ ATMA SALDIRISI: Çocuklar, tıpkı Spider-Man gibi New York şehrini koruduklarını hayal edebilecek! Düğmeyi basılı tutun ve bir ağ atma hareketi yaparak NERF dartı atın.
  MARVEL EVRENİNDEN: Marvel’ın 80 yıllık görkemli tarihi; heyecan, aksiyon, macera ve Iron Man, Spider-Man, Captain America, Captain Marvel, Black Panther, Black Widow ve çok daha fazlasının yer aldığı renkli karakterleri bir araya getiriyor.
  KOLEKSİYON OYUNCAKLARI: Koleksiyon oluşturmak, arkadaşlarınızla değiş tokuş yapmak ve hediye etmek için Nerf Power Moves serisindeki diğer ürünlere de göz atın.
  UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
  DİKKAT: Gözlere ya da yüze nişan almayın. YARALANMAYI ÖNLEMEK İÇİN: Sadece orijinal NERF dartlarıyla kullanın. Diğer dartlar güvenlik standartlarını karşılamayabilir. Dart ya da dart tabancası üzerinde değişiklik yapmayın.
  Yedek dartlar ayrı satılır.
  Yaş:5+
  Tek Paket Ölçüsü :8 x 36 x 23 cm

Spiderman Role Play Power Moves Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.