sadsad x
asdasd

Peygamberimin Ahlakı - İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 4

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Vakfı

Adem Apak

32,00 TL
25,60 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
6,40 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Peygamberimin Ahlakı - İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 4 Hakkında Bilgiler
Türü: Din Eğitimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 64
ISBN: 9789755485225
Kapak: Ciltsiz
Adem Apak
Adem Apak
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Peygamberimin Ahlakı - İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 4 Kısa Özet

    Yüce Allah tarafından son ilahi mesajı insanlığa tebliğ etmekle görevlendirilen Peygamberimizin (sas) hayatını öğrenmek her dönemde bütün insanlar için gereklidir. Zira âlemlere rahmet olan Allah Elçisi’nin getirdiği mesaj, insanlığın kurtuluşunun tek yoludur. Bu nedenle Allah Elçisi’nin bu mesajı nasıl anladığı ve yaşadığı, bizim için çok önemlidir.

    Elinizdeki kitap, *Peygamberimin Hayatı*, *Peygamberimin Ahlâkı*, *Peygamberimin Arkadaşları* ve *Peygamberimin Hayatından Hikâyeler* başlıklarını taşıyan dört kitaplık *İlkokullar İçin Peygamberim Serisi* çerçevesinde kaleme alınmıştır. Bu kitaplar, Allah Elçisi’nin yaşadığı dönemi ve arkadaşları olan sahabeyi sahih bilgiye dayanarak anlatma düşüncesiyle ortaya çıkmıştır.

    Günümüzde Hz. Peygamber hakkında çocuklarımıza bilgi verirken onların seviyelerine uygun, yararlanabileceğimiz yeterli kitap bulunmadığı düşüncesiyle doğru bilgiyi esas alarak hazırlanan kitaplar, Prof. Dr. Âdem Apak, Prof. Dr. Adnan Demircan, Prof. Dr. Şaban Öz ve Doç. Dr. Mahmut Kelpetin tarafından kaleme alınmıştır.

Peygamberimin Ahlakı - İlkokullar İçin Peygamberim Serisi 4 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.