sadsad x
asdasd
70,00 TL
45,50 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
24,50 TL
Petrolsüz Dünya Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786257107204
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Doğan Aydal
Doğan Aydal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Petrolsüz Dünya Kısa Özet

    Maalesef bu kitapta da, Batı ülkelerinin acımasız yüzünü bir kez daha göreceğiz. Dünya, istesek de istemesek de, kitap içinde yerleri ve gerekçeleri belirtilen birçok yeni petrol savaşına daha tanık olacaktır. Peki, Batılıların kendi ülkelerinin çıkarlarını korurken uyguladıkları kanlı metotlara, siyasi taktiklere, ikiyüzlülüklere kızmalı mıyız?

    Ben kızmamayı, kendi eksik ve kusurlarımızı görüp bunlardan dersler çıkartmayı tercih ediyorum. *Gelecekte aynı hataya düşmemek için ne yapılmalıdır?* sorusunun cevabını, ülkemiz adına, süratle aramak ve bulmak da, belki en sağlıklı yollardan biridir.

    Düşüncelerim ve eldeki veriler doğru ise ve tahminlerim de doğru çıkarsa; gelecek hiç de parlak olmayacak. Düşündüklerim, sanki Disneyland’daki çarkı geri çevirmek gibi; ve biz, her çark dönüşünde, *Eskiden ne kadar mutluyduk; şunlarımız bunlarımız vardı, şu işi ne kadar kısa sürede yapıyorduk.* ile başlayan birçok cümle kuracağız; istesek de istemesek de! *Yok canım!* diyorsanız, şimdi arkanıza şöyle bir yaslanın, nefes alın, zira sizi, şimdi olmaz gibi görünen ama yakında kapımızı çalacak bir tehlikeyle; *Petrolsüz Dünya* ile karşı karşıya getireceğim.

  • 2. Hamur

Petrolsüz Dünya Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.