sadsad x
asdasd

Peter Drucker'ın En Önemli Beş Sorusu

Sola Unitas

Peter F. Drucker

49,90 TL
35,93 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
13,97 TL
Peter Drucker'ın En Önemli Beş Sorusu Hakkında Bilgiler
Türü: Yönetim Kitapları
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786059692274
Kapak: Ciltsiz
Peter F. Drucker
Peter F. Drucker
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Peter Drucker'ın En Önemli Beş Sorusu Kısa Özet

  Özellikle Y kuşağına önerileriyle Peter Drucker`in bilgeliği zamanının ötesinde sonuçlar üretiyor. Tüm kuşak liderlerinin başarılı olabilmek ve ilham verebilmek için ihtiyaç duyduklarını mutlaka öğrenmelisiniz.

  Drucker`ın liderlik ile ilgili düşünce sistemi her endüstride ve ortamda fikir geliştirmek, insanları etkilemek ve stratejik planlama için nesiller üstü, işbirlikçi, evrensel bir platform sağlamaktadır. Drucker`ın etkileyici öngörüleri farklı nesiller arasında güçlü bir köprü ve ekibinizi yakınlaştıracak bir diyalog kurulmasını sağlayabilir.
  -Joan Snyder Kuhl-

  Tam da dünyanın katma değere ihtiyaç duyduğu bir dönemde asla vazgeçilemeyecek soru seti gelecekte de var olmak isteyen tüm kurumların ve organizasyonların önemli bir parçası olmalıdır.
  -Alan Mulally, Google Yönetim Kurulu Üyesi, Eski Başkan ve CEO, Ford Motor Company-

  Liderlerin en önemli özelliklerinden biri zor kuşullarda doğru yanıtlar vermeyi bilmeleridir. Ancak yanıtlardan daha da önemlisi onların doğru soruları sorma becerileridir. "En Önemli Beş Soru" bütün liderlerin bunu tam olarak yapabilmelerine yardımcı olacaktır.

  Yönetim biliminde dünyanın en önemli yazarı olan Peter Drucker, gelecekte var olmaya kararlı her kuruluşun ve liderin kendisine yöneltmesi gereken beş yaşamsal soruyu bir kez daha hatırlatıyor.

  Kuruluşunuzun büyüklüğü ve iş alanı her ne olursa olsun, kendini ve kurumu değerlendirme amacıyla hazırlanan bu kitapta, çağdaş düşünce önderlerinin bilgeliklerini ve eşine az rastlanır önerilerini bulacaksınız. Forbes dergisinde "En Güçlü Genç Akıl" başlığıyla verilen ve modern yöneticiliğin babası olan Drucker; büyümek, ilham vermek ve zamanını aşmak isteyen şirketlere geleceğe giden yolda bir kez daha öncülük ediyor.

Peter Drucker'ın En Önemli Beş Sorusu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.