sadsad x
asdasd
48,00 TL
34,56 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
13,44 TL
Pandemide Liderlik Hakkında Bilgiler
Türü: Yönetim Kitapları
Sayfa Sayısı: 216
ISBN: 9786257264594
Kapak: Ciltsiz
Aylin Satun Olsun
Aylin Satun Olsun
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Pandemide Liderlik Kısa Özet

  Covid-19 virüsünün yaşamlarımıza girmesiyle hem özel hem de iş hayatlarımız kökten değişti. Bu süreçte değişime kolay adapte olan lider ve çalışanlar belirgin biçimde öne çıkıyorlar.

  PWN İstanbul üyesi ve Türkiye’nin önde gelen kurumlarından eşitlik elçisi liderlerin, pandemi dönemini nasıl yönettiklerini, neler yaşadıklarını, değişime nasıl adapte olduklarını, kendilerinin ve çalışanlarının motivasyonlarını nasıl koruyabildiklerini derleyerek, paylaşmak istedik.

  *Pandemide Liderlik-Zamansız Söyleşiler* işte bu ilham ve merakla ortaya çıktı. Onbeş lider röportajların gerçekleştiği yaklaşık dört aylık dönemde, yaşadıklarını samimiyetle paylaştılar.

  Zamansız olsun istedik, hatta yıllar sonra okunduğunda daha fazla insanı etkilesin.
  Geleceği her şeyi ile hayal etmek mümkün değil elbette ama diğer yandan bu söyleşilerdeki samimi paylaşımların geleceği şekillendirmede ve geleceğin liderlerine yol göstermede katkı sunacağına inanıyoruz.

  *Kaptanın, karşılaştığı fırtınalara değil gemiyi limana getirip getirmediğine bakılır.*
  William McFee

  Mustafa Cem Açık , Güldem Berkman, Damla Birol,  Ahmet Dördüncü,  Hüseyin Geliş, Beril Koparal, Levent Kömür, Türkân Özilhan,  Canan Özsoy, Ahmet Pura,  Ahu Büyükkuşoğlu Serter, Tankut Turnaoğlu, Murat Yeşildere, Ahmet Zeytinoğlu

Pandemide Liderlik Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.