150,00 TL
138,00 TL
%8 indirim
Kazancınız
:
12,00 TL
Örgütsel İletişim Hakkında Bilgiler
Türü: İletişim Medya Kitapları
Sayfa Sayısı: 244
ISBN: 9789752532861
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 52 adet satılmıştır.
Murat Gümüş
Murat Gümüş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Örgütsel İletişim Kısa Özet

    Bu yapıtta; kişinin önce kendisiyle, sonra başkalarıyla kurduğu bireysel iletişimin başarı sırları, örgütsel iletişimin etkinliği ve kurumsal iletişimin önemi çağdaş yaklaşımlar açısından yorumlanarak okuyucuya aktarılmaya çalışılmıştır. İletişim konusunda yerli ve yabancı çok geniş bir literatür taraması yapılarak ve en güncel bilgiler kendi kültürümüzle sentezlenerek sunulmuştur.

    Yapıt yedi bölümden oluşmaktadır. 1. bölümde, temel iletişim bilgilerine yer verilmiş, 2. bölümde bireysel iletişim, 3. bölümde ise örgütsel iletişim geniş ve çok boyutlu olarak incelenmiştir. 4. bölümde Dr. Gül Uysal’ın `‘Örgütsel İletişimde NLP ve Bir Uygulama* adlı doktora tezinden yazarın izni alınarak yararlanılmış ve özet olarak sunulmuştur. 5. bölümde sözsüz iletişim ve Beden dili’ne yer verilmiş, 6. bölümde ise örgüt dışı ilişkilerde kurumsal iletişimin önemine ve işleyişine değinilmiştir. Son olarak 7. bölümde örgütlerde karşılaşılan iletişim engelleri ve çözüm yolları tartışılmıştır.

    Bu yapıt; bilim adamı, öğrenci, yönetici, çalışan, kısacası ileti- şim kuran herkes için bir yol gösterici olmak, kendini ve başkalarını tanımak, başkalarıyla bilinçli ilişkiler kurmak, anlaşmak, paylaşmak ve ortak noktalarda buluşmak isteyen herkese iletişim sırlarını anlatan bir kaynak olmak amacını güder.

  • 2. Hamur

Örgütsel İletişim Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.