sadsad x
asdasd

Operasyonel Mükemmellik ve Saygı

Ceres Yayınları

Levent Türk

32,00 TL
20,48 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
11,52 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Operasyonel Mükemmellik ve Saygı Hakkında Bilgiler
Türü: Yönetim Kitapları
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9786257023870
Kapak: Ciltsiz
Levent Türk
Levent Türk
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Operasyonel Mükemmellik ve Saygı Kısa Özet

  Saygı, tüm bir işletmenin menfaatini düşünmek ve bunu yaparken kendini yok saymamak, kendini yüceltirken içinde bulunduğun yapıyı da yüceltmek anlamına gelir. Felsefenin göz korkuttuğu, anlamanın zor olduğu düşünülse de, yazarımız Levent Türk tüm sadeliği ve kolay anlatımını sağladığı ‘Saygı’ kavramını iş dünyası ve operasyonel yapılar için anlatıyor. Bir benzeri olmayan bu kitap pek çok kişi ve işletme için çok değerli bir kaynak.
  -Tuğba Dedeoğlu Demir, Yayın Direktörü

  Felsefe genellikle gereksiz, kavranması zor ve insanların somut olarak işine yaramayan bir uğraşı olarak değerlendirilir.

  İşte size felsefenin somut olarak iş dünyasında bir başarıya nasıl temel olduğunun kanıtı; Levent Türk bu kitapta, otomotiv alanında inşa ettiği parlak kariyerinin, Kant felsefesine nasıl temellendiğini ne kadar güzel anlatıyor. İnsan okulda öğrendiği bilgileri, çalışma pratiğindeki deneyimlerini ve gelecek vizyonunu sağlam bir felsefeye oturtabildiğinde, yarattığı bu sentezin yardımıyla gücünü doğru bir yönde kanalize edebiliyor.

  Sadece yaşamak değil, neyi neden yaşadığının anlamını verebilmek için, karşımıza çıkan olasılıkların hangisine yönelmemizin daha doğru olduğunu anlayabilmek için felsefe iyi bir yol gösterici oluyor çoğunlukla.

  Sadece ben demeyen, kendini değil tüm işletmeyi ve içinde çalışanları zirveye çıkartmak için uğraşan ve bu hedefinde başarılı olan bir yöneticinin satırları özellikle iş dünyasına çok değerli katkılar sunacaktır.

  -Dr. Mutluhan İzmir

Operasyonel Mükemmellik ve Saygı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.