sadsad x
asdasd

OpenCV ve Python ile Eğlenceli Projeler ve Oyunlar

Abaküs Kitap
29,50 TL
17,70 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
11,80 TL
OpenCV ve Python ile Eğlenceli Projeler ve Oyunlar Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Bilgisayar Kitapları
Sayfa Sayısı: 152
ISBN: 9786052263617
Kapak: Ciltsiz
Ahmet Aksoy
Ahmet Aksoy
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • OpenCV ve Python ile Eğlenceli Projeler ve Oyunlar Kısa Özet

  OpenCV ve Python ile Eğlenceli Projeler ve Oyunlar

  Bu kitapçıkta OpenCV sistemi ile neler yapabileceğimizi basit ama işlevsel kodlarla örneklendiriyoruz. İşin teorisi yerine uygulamaya ağırlık verdiğimiz bu kitap, OpenCV için bir başlangıç kitabıdır. Bu kütüphane ile neler yapabileceğinizi işlevsel örneklerle gösterdik.

  Bundan sonraki çalışmalarımız Makina Öğrenmesi ve Yapay Zekâ gibi alanlarda daha fazla ağırlığa sahip olacak. Şimdiye kadar yaptıklarımız, sadece, bu amaca yönelik ısınma hareketleridir. Bu kitapta kullandığımız Face Recognition, Facial Landmarks, YOLO Nesne Saptama gibi kütüphane ve yöntemler yakın gelecekte neler yapabileceklerimizin ipuçlarını barındırıyor.

  Biz yazılımcıların, sadece sansasyonel gelişmelerle yetinmemiz mümkün değildir. Asıl önemlisi gündelik çalışmalarımızı şekillendiren ve şekillendirecek olan yeni bilişim yapı taşlarını nasıl kullanabileceğimizi öğrenmek; bu araçlarla ve işlevleriyle bütünleşerek onları içselleştirmektir.

  Yapay Zekâ sadece Bilişim Dünyasını değil, fiziksel dünyamızın da her bir santimetrekaresini derinden etkileyecektir. Bundan kaçınmak artık mümkün değildir. Asıl yapmamız gereken, bu gelişmenin içinde, onunla birlikte yaşamayı öğrenmektir.

OpenCV ve Python ile Eğlenceli Projeler ve Oyunlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.