Onur Sağlam Klarnet Metodu-2 Diziler ve Arpejler

Müzik Eğitimi Yayınları

Onur Sağlam

300,00 TL
231,00 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
69,00 TL
Onur Sağlam Klarnet Metodu-2 Diziler ve Arpejler Hakkında Bilgiler
Türü: Nota Kitapları
ISBN: 9786257507554
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
satis-icon
Satış Rakamları 3 adet satılmıştır.
Onur Sağlam
Onur Sağlam
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Onur Sağlam Klarnet Metodu-2 Diziler ve Arpejler Kısa Özet

  Klasik Batı müziğinden Hint müziğine kadar farklı kültürlerin müziklerinde kullanılan, kendi topraklarımızda da icra edilmekte olan klarnet, şüphesiz ki Anadolu kültüründe ve Türk müziğinde de önemli bir yere sahiptir. Fakat her enstrümanda olduğu gibi elbette klarnet eğitiminin de çeşitli zorlukları mevcuttur.

  Bu zorlukların aşılması için temel çalışmaların devamı niteliğinde hazırlanmış olan dizi ve arpej çalışmalarının günlük, rutin ve bilinçli olarak yapılması, klarnet icrasında sağ ve sol el tekniğinin birbiriyle uyumlu kullanılması, temiz bir entonasyon ve enstrümanda serilik açısından çok önemlidir.

  Klarnette dizi ve arpej çalışmaları sürekli olarak yapıldığında bilekler ve parmaklar, zaman içerisinde daha fazla kıvraklık ve esneklik kazanacaktır. Ayrıca bu çalışmalar, enstrümanın ses renginin kalitesine, artikülasyon netliğine, icracının ifadeli çalma yeteneğinin gelişimine büyük katkı sağlamaktadır.

  “Onur Sağlam Klarnet Metodu-2 Diziler ve Arpejler” kitabımızın yeni başlayanlara ve orta seviye icracılara faydalı olması ümidiyle…

 • 2. Hamur

Onur Sağlam Klarnet Metodu-2 Diziler ve Arpejler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.