Olağanüstü Yaşamlar için Olağandışı Kurallar

31 Ocak Tarihine Kadar Geçerlidir! KARGO BEDAVA!
38,00 TL %31
bkmkitap.com
Fiyatı
26,22 TL
Fiyat Alarmı
 • Mindvalley kurucusu Vishen Lakhiani’den, yaşamınızı yeniden şekillendirmek ve  kendi kurallarınızla başarıya ulaşmak için  10 alışılmadık kural

  Kullanım tarihi geçmiş kültürel kuralları unutun
  Bildiğiniz her şeyi sorgulayıp sizi alıkoyan parçaları çöpe atsanız ne olurdu? Olağanüstü yaşamlar için olağandışı kurallar sayesinde bunu yapabilirsiniz.
  Çağımızın en yaratıcı insanları gibi düşünmeyi, sorgulamayı, meydan okumayı ve sevgi, eğitim, spritüellik, çalışma yaşamı, mutluluk konusunda yepyeni kurallar yaratmayı öğreneceksiniz. Olağanüstü yaşamlar için olağandışı kurallar çalışma yaşamımızdan sevgi ve şifalanmaya kadar her şeyin anlamını değiştirebileceğiniz ve başarıya ulaşırken kendİ kurallarınıza göre oynayabileceğiniz şekilde zihninizi yeniden programlamayı içeriyor.

  Yalnızca bir kitap değil, bir Manifesto
  Nereden başlıyor olursanız olun, kendinize gerçek anlamda olağanüstü bir yaşam yaratıp evrene bir çentik atabilirsiniz. Bu kitapta gerçekliği bükmeyi, saçma kuralları sorgulamayı, kültürel dogmaları alaşağı etmeyi, maceranızı sonuna kadar yaşamayı, bilinç mühendisliğini, mutluluk içinde yaşamayı ve insanlığı bir adım ileriye taşımayı öğreneceksiniz. Sınırlarınızı sorgulayacak ve aslında hiçbir sınırınızın olmadığını fark edeceksiniz. Etrafınızdaki dünya ve sizin bu dünyadaki yerinize dair algılarınız değişime uğrayacak ve bu sayede kendinizi mutluluk, amaç, tatmin ve sevgiyle dolu, yepyeni ve her anlamda olağanüstü bir yerde bulacaksınız.

  Boyutlar(cm)
  :
  13.5 x 13.5 x 0
  Ağırlık(G)
  :
  328
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.