sadsad x
asdasd
32,00 TL
26,88 TL
%16 indirim
Kazancınız
:
5,12 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Okulda Değerler Eğitimi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 270
ISBN: 9786051332413
Kapak: Ciltsiz
Mehmet Zeki Aydın
Mehmet Zeki Aydın
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Okulda Değerler Eğitimi Kısa Özet

    Son yıllarda hızla yok olmaya doğru giden değerlerimizi korumak, çocuklarımıza daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak için Milli Eğitim Bakanlığı yeni geliştirdiği öğretim programlarına,doğrudan değerlerimizle ilgili konuları da yerleştirmiştir.

    Milli Eğitim Bakanlığı 2010 yılından itibaren ilk ve orta dereceli okullarda derslerin yanında, değerler eğitimi çalışmalarının da yapılmasını istemektedir. Okulda değer eğitimi çalışması tüm okul personelinin görevidir. Bakanlığın değer eğitimi çalışmaları istemesi üzerine okulda, başta yönetici ve PDR uzmanları olmak üzere tüm öğretmenler bir arayışa geçtiler ve birçok başarılı çalışmalar yaptılar. Ancak *Değer eğitimiyle ilgili ne yapabiliriz?* arayışı ve kaynak ihtiyacı devam etmektedir.

    Bu kitap, eğitimcilerimizin değer eğitimi çalışmalarına yardımcı olmak üzere derlenmiş bir çalışmadır. Burada tavsiye edilen etkinlik ve yöntemler çeşitli kaynaklarda bulunabilir. Bu kitapta bunlar bir araya getirilmiş ve eğitimcilerimizin hizmetine sunulmuştur. Bu açıdan bu eserin bir anlamda el kitabı olma özelliği vardır.

Okulda Değerler Eğitimi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.