sadsad x
asdasd

Öğreten Satış Hikayeleri

Diga Kitap

Erdinç Kutal

24,00 TL
19,92 TL
%17 indirim
Kazancınız
:
4,08 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Öğreten Satış Hikayeleri Hakkında Bilgiler
Türü: Pazarlama Satış ve Reklam Kitapları
Sayfa Sayısı: 146
ISBN: 9786057044952
Çıkış Tarihi: 05.06.2021
Kapak: Ciltsiz
Erdinç Kutal
Erdinç Kutal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Öğreten Satış Hikayeleri Kısa Özet

  Aslı Şafak/Gazeteci, Televizyoncu

  Belki farkında değiliz ama hepimiz satıcıyız. Bir öğretmen birikimini, hayata hazırlamaya çalıştığı öğrencilerine satar aslında. Bir televizyoncu izleyicisini karşısına mıhlayarak televizyonda geçirdiği saati satar. Bir ev kadını mahalledeki en iyi yaprak sarmayla maharetini satar.

  Bir de bu işin profesyonelleri vardır. Erdinç ve Fulya gibi. Biz amatör satıcılar, onları okuyarak işimizi daha iyi yapabiliriz. Yani bu kitap sadece sıkıcı beyaz yakalılar için değil, hepimiz için.

  Yavuz Elkin/ Denizbank GMY

  Erdinç’in yolculuğunun tanıklarından biriyim. İyi ki… Fulya’yı ise bu kitap ile tanıdım. Ne güzel bir enerji çıkmış ortaya! Hayatın içinden, sahici ve samimi hikayelerle besledikleri öğretiyi önce eğitimlerine, şimdi de cömertçe okurlarına açıyorlar. Onlar *satış* diyorlar ama bu hikayeler, yaşam boyu öğrenenlere çok daha fazlasını vadediyor.

  Meltem Kaplan/ Aydın Ünv.Öğretim Görevlisi

  Bu kitap sizi müthiş bir yolculuğa çıkarıyor. Bu yolculukta öğrenirken eğleniyor, eğlenirken öğreniyorsunuz. Çünkü içindeki herşeyin temeli yaşanmış *Hikayeler*e dayanıyor. Elbette harika bir kalemle… Satışın doğrularını anlatırken, ne kadar keyifli olduğunu hatırlatan Fulya ve Erdinç’e sonsuz teşekkürler. Yılların satış ve eğitim tecrübesi ile ortaya çıkan bu kıymetli kitabı öğrencilerime kesinlikle önereceğim.

  Ozan Kuşçu/Nar Eğitim

  Erdinç rica etti okumaya başladım. Sonra rica ortadan kalktı, hikayelerin içinde akarken buldum kendimi. Erdinç gibi sıcak, Fulya gibi dengeli ama kesinlikle herkesin kendini bulup cebine birşeyler koyacağı kendine ait bir kişiliği var Öğreten Satış Hikayeleri’nin…

Öğreten Satış Hikayeleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.