sadsad x
asdasd

Ödüllü Yeni Nesil Çocuk Şarkıları

Müzik Eğitimi Yayınları
30,00
24,30
%19 indirim
Ödüllü Yeni Nesil Çocuk Şarkıları Hakkında Bilgiler
Türü: Nota Kitapları
Sayfa Sayısı: 79
ISBN: 9786056247033
Boyut: 21 x 0
Kapak: Ciltsiz
Süleyman Tarman
Süleyman Tarman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Ödüllü Yeni Nesil Çocuk Şarkıları Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ödüllü Yeni Nesil Çocuk Şarkıları Kısa Özet

    Bu kitapta bir çoğu TRT ve Kültür Bakanlığı'nın açtığı çeşitli yarışmalarda ödül almış olan 24 şarkı yer almaktadır. Şarkılar konu bakımından hem konserlerde hem de özel gün ve haftalarda seslendirilebilir niteliktedir. Yaş bakımından ise okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine yöneliktir.

    Kitabın beraberindeki CD'de bütün şarkıların piyano eşliklerinin yanı sıra İstiklâl Marşı'nın da piyano eşliği yer almaktadır. Yarı playback olarak adlandırılan bu yöntem sayesinde şarkıların ve İstiklâl Marşı'nın seslendirilmesinin, hem korolar hem de eğitimciler için daha zevkli ve kolay hale gelmesi beklenmektedir. Kitap, beraberinde İstiklâl Marşı'nın - sözsüz - piyano eşliğinin yer aldığı bir CD'yi kullanıma sunması bakımından ayrıca önemlidir ve böyle bir CD Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk kez yayınlanmaktadır.

    İçindeki Şarkılar: İstiklal Marşı, Yurt Türküsü, Masal, Türkiye Destanı, Çok Şanslıyız, Çağrı, Dünya, 23 Nisan, Öğretmenim, Çocuksu Dünya, Karadeniz Türküsü, Köyüm, Bir Fırsat Verin, Vazgeçilmezsin İzmir, Minik Ayı, Bana Bir Şarkı Söyle, 75. Yıl Marşı, Sev, Atam, Doğaya Şarkı, Küçük Ev, Dua, Mavi Gezegen, Ağlama Bebek, Ulu Atatürk.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.