170,00 TL
127,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
42,50 TL
Nur Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı Romanları
Sayfa Sayısı: 207
ISBN: 9789759954499
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 1269 adet satılmıştır.
Mustafa Kutlu
Mustafa Kutlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Nur Kısa Özet

    Günümüz Türk edebiyatının önde gelen isimlerinden, usta hikâyeci Mustafa Kutlu`nun yeni kitabı Nur, okurlarıyla buluşmak üzere raflardaki yerini aldı.

    Bir hakikat yolculuğu olarak tanımlanabilecek olan hikâyede, Genç bir mimar olan Nur`un iç sıkıntılarına çare bulmak için çaldığı kapılar ve yol üstünde tanıştığı insanlar anlatılıyor. Ana karakterin etrafında şekillenen resimde yerlerini alan her bir kişiyi, Mustafa Kutlu bir ressam edasıyla tek tek gözümüzün önünde canlandırıyor: Genç ve heyecanlı bir mimar olan Sinan, babası Kadırgalı hamal Ali, ağabeyi delikanlı Demirci Cemil, hasta kardeş Çiçek, onun yavuklusu Cüneyt, Nur`un babası Raci bey… ve daha birçok kişi bu küçük hikayede yerlerini alıp bize bir insanlık durumunu anlatıyorlar.

    Günümüz insanının değişmeyen "boşluk" probleminin bir kişiyi merkeze alarak anlatımı olan bu kitap, Mustafa Kutlu okurları için hem tanıdık bir hikâye özelliği taşıyor hem de uzak diyarların bir masalını anlatıyormuş gibi bizi başka insanların dünyasına götürüyor.

  • 2. Hamur

Nur Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.