sadsad x
asdasd

Nükleer Tıp Görüntüleme Teknikleri

Nobel Tıp Kitabevi

Kolektif

125,00 TL
121,25 TL
%3 indirim
Kazancınız
:
3,75 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Nükleer Tıp Görüntüleme Teknikleri Hakkında Bilgiler
Türü: Tıp Bilimleri Kitapları
Sayfa Sayısı: 696
ISBN: 9786053353133
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Nükleer Tıp Görüntüleme Teknikleri Kısa Özet

  Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu bünyesinde yetiştirilen *Görüntüleme Teknisyenleri* nükleer tıp hakkında maalesef Türkçe temel kaynaktan yoksundurlar. Aynı zamanda Nükleer Tıpta laboratuvarda veya görüntülemede çalışacak teknisyenlere bu bilim dalında çalıştıkları sürede hızla danışabilecekleri, akıllarındaki sorulara cevap verecek bir kaynağın da ihtiyacı mevcuttu. *Nükleer Tıp Görüntüleme Teknikleri Soru Çözümlü Ders Kitabı* bu ihtiyaçtan hareketle hazırlanmıştır.

  Bu kitap beş ana bölümden oluşmaktadır. Her bir bölümün birer kitap yazılabilecek ve yazılmış olan ayrıntılı konular olduğunun farkındayız. O nedenle bazı konuların bir ders kitabı olduğu göz önüne alınarak daha kısa tutulması gerekmiştir. Ancak temel bilgilerden yoksun bırakılmamasına özen gösterilmiş, yazarlarımız bu konuda asgari gayreti sarf etmişlerdir.

  Kitabımızın birinci kısmında yer alan *Hasta Hazırlığı* ve *Hasta Pozisyonlama* bölümleri daha önce her hangi bir kaynakta yer almayan, ancak nükleer tıbbın temelini oluşturan bilgileri içermektedir. Kitabın en son bölümünü oluşturan çözümlü sorular ise ders aşamasında öğrencilerimize yol gösterici olması amacıyla hazırlanmıştır. Konusunun uzmanları tarafından hazırlanan çözümlü 250 sınavı sorusu, okuyucuların sınavlarına tam olarak hazırlanmalarına yardım edecektir.

   

Nükleer Tıp Görüntüleme Teknikleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.