sadsad x
asdasd

NoktaCom Sırları - Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları

Sola Unitas

Russell Brunson

45,00 TL
36,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
9,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
NoktaCom Sırları - Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları Hakkında Bilgiler
Türü: Yönetim Kitapları
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786057628787
Kapak: Ciltsiz
Russell Brunson
Russell Brunson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • NoktaCom Sırları - Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları Kısa Özet

  *Bu kitabın içerisinde, binlerce test yapıldıktan ve online çalışmaları mükemmelleştirdikten sonra oluşturduğumuz gerçek senaryolara dayalı modeller bulacaksınız. Ayrıca, danışmanlık yaptığımız şirketler için kullandığımız tüm işlemlere, akışlara ve senaryo dosyalarına erişebiliyor olacaksınız.*
  Noktacom Sırları, işinize yeni potansiyel müşteri akışını sağlayabilmeniz için ihtiyacınız olan ziyaretçi trafiği ve satış senaryolarını en anlaşılır şekilde sunuyor.

  Russell Brunson, Boise State Üniversitesi’nde ilk online şirket çalışmalarını başlatan bir girişimcidir. Mezun olduktan bir yıl sonra evinin bodrum katında çalışarak, bir milyon doların üzerinde ürün ve hizmet satmıştır! 10 yılı aşkın bir süredir Russell, şirketlerini online olarak kurmakta ve geliştirmektedir. Bir yazılım şirketi, bir hizmet sağlayıcı şirketi, bir danışmanlık şirketi bulunmakta ve ayrıca dünyanın en üst düzey şirketlerine hizmet vermektedir.

  Noktacom Sırları, dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin şirketlerini online olarak kurmasına, tanıtmasına ve büyütmesine yardımcı olmak için oluşturulmuştur.

NoktaCom Sırları - Şirketinizi Büyütmek İçin Yeraltı Oyunları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.