New Avengers Marvel Now! 3. Cilt: Diğer Dünyalar

Gerekli Şeyler Yayıncılık

Jonathan Hickman

110,00 TL
82,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
27,50 TL
New Avengers Marvel Now! 3. Cilt: Diğer Dünyalar Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 120
ISBN: 9786059141505
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 4 adet satılmıştır.
Jonathan Hickman
Jonathan Hickman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • New Avengers Marvel Now! 3. Cilt: Diğer Dünyalar Kısa Özet

  HER ŞEY ÖLÜR? KAÇINILMAZ OLANI KABUL EDECEK MİSİN?

  Çokluevren yıkılıyor. Bilinmeyen bir olaydan dolayı, alternatif bir Dünya’nın ölümü birçok evrenin yavaş çöküşünü tetikledi. İlluminati, birçok sayıdaki dünyanın çarpışma yollarının birleşme yeri olan Aşım noktalarını ve Çokluevreni tehdit eden diğer varlıkları incelemek için bir araya geliyor. Kahramanlar kaç dünya kurtarabilir? Mahşerin kartografları Haritacılarla karşılaştıklarında, yabancı refakatçileri Kara Kuğu’nun sırlarını keşfetmek zorunda kalıyorlar.

  Her şeyin ölümünün ötesinde, başarısızlığa mahkûm güç sahibi adamlar şahsi sorunlarla yüzleşiyor. Black Bolt’un krallığı karmaşa yaşamaya devam ediyor. Terrigen bombasının atılması Inhumanları ikiye bölmüş ve doğal dünyanın dengesini bozmuş durumda. Yüzlerce gizli gen etkinleşmiş ve yüzlerce insan Inhuman’a dönüşmüş durumda. Reed Richards’ın dünyaların ölümünü izleyebilmek için en büyük icatlarından birini değiştimesi gerekiyor.

  Dünyaların dengesinden haberdar olan Dr. Strange ruhunu satıyor. Krallığından sürgün edilen Black Panther, Wakanda’nın Namor’un Atlantis’iyle savaşına son vermek ve Namor’un halkını katletmesinin intikamını almanın yolunu arıyor. İlluminati için artık geri dönüş yok. Günahlarının bedelini ödeyecekler. Bu yeni Avengers, Dünya’nın yaşayabilmesi için kusursuz başka bir Dünya’yı yok etmek zorunda mı?

 • 1. Hamur

New Avengers Marvel Now! 3. Cilt: Diğer Dünyalar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.