15,00 TL
10,65 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
4,35 TL
Nedir Yani ? Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786058397958
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Nesrin Durgut
Nesrin Durgut
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Nedir Yani ? Kısa Özet

  Nesrin Durgut, *doğru* bilinen *yanlış*ları cafcaflı sözlere sapmadan, düzgün cümle kalıpları ve duru bir Türkçe ile sunuyor Nedir Yani?’de… İçeride neler okuyacağınız hakkında ipucunu da gene yazarın özlü sözlerinden bir alıntıyla verelim:

  *Pek çok ülkeden daha zengin olan sayılı birkaç aileye hizmet eden bu köleler, öylesine senkronize ve sistemli hareket ediyorlar ki, anlamak çok zor. En akıllılarımız, en bilgililerimiz ve hatta en profesyonellerimizle birlikte sobeleniyoruz ama ruhumuz duymuyor. İnsan olmanın verdiği gaflet olsa gerek ki, mistisizme cümleten meraklıyız. Bizi rasyonel düşünmekten çıkaran fantastik olgular, beyaz sakallı kurgular, mistik tuhaf yaratıklar ve kerametbazlıklar dört bir yandan elimizi kolumuzu bağlamış. Üstüne bir de abartmalarla gelen korkutup sindirme stratejileriyle, nereye çekerlerse o yana giden insan yığınları oluşturuyorlar.*

  Bir de tavsiye: Okumanız bittiğinde kapağını kapatmaya gönlünüzün elvermeyeceği bu eser için, kütüphanenizin göz hizasına denk gelen rafında mutlaka bir yer ayırın!

   

 • 2. Hamur

Nedir Yani ? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.