sadsad x
asdasd
48,00
31,20
%35 indirim
Nathan Never Almanak 3 Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 366
ISBN: 9786054191901
Boyut: 15 x 0
Kapak: Ciltsiz
Michele Medda
Michele Medda
Devamı
Kampanya

Nathan Never Almanak 3 Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Nathan Never Almanak 3 Kısa Özet

  TANIK (1999 Almanağı , Yazar: Stefano Piani, Çizer: Onofrio Catacchio) : Zaman içinde aynı adamı savunmuş olan üç avukat da peş peşe ve oldukça kanlı bir şekilde öldürüldüğünde, herkes suçlunun kim olduğuna hemen karar verebilir; ama gerçek çoğunlukla farklıdır.

  UZAY KORSANLARI (2000 Almanağı , Yazar: Bepi Vigna, Çizer: Antonio Fara): Urania civarında üslenmiş korsanlar bölgeye dehşet saçarken, Alfa Ajansı'nın devreye girmesinin ardından Nathan Never, basit bir mahkûm aktarımı gibi görünen göreviyle, belki de hayatının en tehlikeli uçuşlarından birini yaşayacaktı.

  KIZIL GEZEGEN'DEN KAÇIŞ (2001 Almanağı , Yazar: Michele Medda, Çizer: Onofrio Catacchio) : Bir kaçağın peşinden Mars'a giden ve bir tür sanayi hırsızlığını çözmeye çalışan Never, orada hem o gezegenin hem de Dünya'nın geçmişiyle ilgili inanılmaz şeyler öğrenecekti.

  2013 TÜRKİYE BİLİM KURGU ALMANAĞI : Uzun yıllar sonra ilk kez, Çzigi düşerl tarafından girişilmiş bir macera Bilim kurgu türünün 2013 yılında ülkemizde yansımalarını inceleyen seksen sayfalık bir ek

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.