sadsad x
asdasd
31,00 TL
23,25 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
7,75 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Nataşalar Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Politika Siyaset Bilim ve Siyaset
Sayfa Sayısı: 231
ISBN: 9789752201057
Kapak: Ciltsiz
Victor Malarek
Victor Malarek
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Nataşalar Kısa Özet

  "Malarek`in köleleştirilmiş seks ticareti çalışanlarına dair insana dehşet veren öyküleri başka bir yüzyıldan gelir gibi. Bu çok iyi araştırılarak yapılmış çalışmanın kimi ülkelerin yönetimini ve polis güçlerini utanca sürükleyeceği, o vahşet dolu sömürünün üstüne, dosdoğru yürümeye zorlayacağı kesin."

  Stevie Cameron, araştırmacı gazeteci ve On the Take adlı kitabın yazarı.

  "Malarek`in teşhir ettiği, kâr hırsı ve yozlaşmayla beslenen açgözlü seks düşkünlüğü acı verecek düzeyde şok edici ve ilik dondurucu. Nataşalar bir modern zamanlar köleliği tarihinden başka bir şey değil. Kadınların ve çocukların kütlesel ölçekte işkence görmesi zaten başka ne olabilir ki! Verdiği görmezden gelinemez kanıtların acil eylemi zorlayacağı kesin.

  - Olivia Chow, Toronto Çocuk ve Gençlik Savunucusu, Kent Konseyi üyesi.

  "Kadınların ve kızların ticaret amacıyla uluslararası trafiğe sokulması ciddi bir kaygı konusudur. Sorunun ülkeler arası doğasına bakılırsa, bu zulümle mücadelenin anahtarı eşgüdüm, geniş kapsam ve çok yönlü disiplin anlayışıyla yaklaşmak olacaktır. Victor Malarek`in bu ivedi soruna tuttuğu ışık bir acil eylem çağrısıdır."

  - Jean Augustine, (Kadınların Konumundan ve Çok-kültürlülükten Sorumlu) Devlet Bakanı.

  Malarek`in ses getirecek eylem çağrısı, insan simsarlarını, politikacıları, polisi ve ticari seks dolaşımından beslenen vahşi sömürgenleri teşhir ediyor. Yolsuzluğa bulaşmış polislerin, suç ortaklığı yapan devlet görevlilerinin ve durumdan hoşnut politikacıların öyküleri, Malarek`in görmezden gelinmeyeceğini umut ettiği güçlü bir gerçeği oluşturmak için biraraya geliyor. Yakarılar gönderen, insan haklarına yönelik bu tacize son vermek için, gücünü birleştirmiş uluslararası bir çabının oluşmasına acilen gerek var.

Nataşalar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.