sadsad x
asdasd
5,00 TL
4,55 TL
%9 indirim
Nagual İle Karşılaşma Hakkında Bilgiler
Türü: Parapsikoloji-Gizem Kitapları
Sayfa Sayısı: 263
ISBN: 9789753225595
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Armando Torres
Armando Torres
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Nagual İle Karşılaşma Kısa Özet

  Bu eser, zamanı geldiğinde Kural'ı yayabilecek haberciyi Armando'da gören Nagual Castaneda ile Armando Torres'nin bir yapıtıdır.

  "Deneyimlerin kimilerinin yayımlanmasındaki temel güdülenme, sahip olduğum şükran duygusudur... Onun yakınında olmak, uçsuz bucaksız bir ilhamı, tarihin bereketini, her türden öğretiyi ve öğüdü kabul etmekti. Carlos bütünsel özgürlüğün gerçek bir savaşçısı olarak, çevresindekilerle her şeyi tamamen paylaştı, böylesi hediyeleri almış birinin onları kendine saklayıp alıkoyması çok bencilce olacaktı."

  - Armando Torres

  Birleşim noktası, savaşçının yolu, ölüm bilinci, kişisel önemlilik, özetleme, iz sürme sanatı, rüya görme sanatı, içsel sessizlik, sihirli geçişler gibi Castaneda'nın tüm önemli konuları; sohbetlerinin meyvesi olan bu canlı eserde bir araya geliyor.

  Kültür robotu olduğunuzun farkındaysanız ve özgürlüğünüzü arayış içinde kendi anlam verme sisteminizi oluşturmak istiyorsanız, bu kitabın değişik yerlerine serpiştirilmiş önemli ipuçları bulacaksınız. Bu kitabın, özgürlüğünü arayan bir "savaşçı adayı" için önemli kaynaklardan biri olabileceğine inanıyorum.

Nagual İle Karşılaşma Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.