sadsad x
asdasd
25,00 TL
21,50 TL
%14 indirim
Kazancınız
:
3,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Müzik Yöneticiliği’ne Giriş Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kavramlar Kuram ve Tarihçe Kitapla
Sayfa Sayısı: 82
ISBN: 9786052308202
Kapak: Ciltsiz
Esin de Thorpe Millard
Esin de Thorpe Millard
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Müzik Yöneticiliği’ne Giriş Kısa Özet

    … müzik etkinliklerine liderlik yapacak kişiler sürekli değişen bir sosyal gerçeklik ortasında, kitleye sunulan bir müzik kimliğini doğrulamak, desteklemek, başarıya yönlendirmek, zorundadırlar. Bu liderlerin, yapılacak etkinlikleri *sosyal değişim* ile uyum halinde tutmak ve gereğinde değişiklikler yapmak gibi görevleri vardır.

    Müzikte yeni bir akademik disiplin olan *müzik yöneticiliği* müzik eğitim ve icra kurumları, müzik yayıncılığı, festival komiteleri, sanat merkezleri, belediyelerin kültür-sanat birimleri, müzik vakıfları, gibi kuruluşlarda yöneticilik yapabilecek donanımlı kişilerin yetiştiği bir daldır.

    Müzik Yöneticiliği, özellikle, müzik kurumları üzerine çalışan, yeni ve işlevsel yapılar ortaya koymaya çalışan bir alandır. Dünya müzik arenasında, müzik kurumları, müzik örgütleri, müzik vakıfları, yerel yönetimlerin müzik birimlerinin, yönetim anlayışlarında ortaya çıkan eksiklikler ve ihtiyaçlar, üzerine uzun zamandan beri *müzik yöneticiliği* eğitimi yoluyla çözümler aranmaktadır.

Müzik Yöneticiliği’ne Giriş Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.