sadsad x
asdasd

Müziğin Kilometre Taşları - 3

Zinde Yayıncılık
20,00 TL
12,20 TL
%39 indirim
Kazancınız
:
7,80 TL
Müziğin Kilometre Taşları - 3 Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kavramlar, Kuram ve Tarihçe Kitapları
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9786059425858
Kapak: Ciltsiz
Michael Kuyucu
Michael Kuyucu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Müziğin Kilometre Taşları - 3 Kısa Özet

    Bu kitapta kainatta olan canlı ve cansız her nesnenin bir kaderinin olduğunu göreceksiniz. Kaderimizi biz tayin edebilir miyiz? Yoksa biz sadece bize tayin edilen kaderi mi yaşarız? Eğlence endüstrisinin en önemli ayağı olan müzik endüstrisine, bir dönem damgasını vuran ve müzik tarihinin önemli birer kilometre taşı olmayı başaran yorumcular, müzisyenler ve söz yazarlarının başarı hikayeleri bu kitapta derlendi.

    Bu kitabı okurken, bazen anılara yolculuk yapacaksınız, bazen üzülecek, bazen sevinecek, bazen içli bir "Aaaahhh hey gidi günler hey.." diyeceksiniz. Müziğin kilometre taşlarının bu hikayelerini okurken, insan hayatının inişler ve çıkışlardan ibaret olduğunu görecek ve sadece insanların değil, aynı zamanda şarkıların da birer hikayesinin olduğunu hissedeceksiniz.

    "Müziğin Kilometre Taşları" adlı kitap serisinin üçüncüsünde; yetmişler, seksenler, doksanlar hatta iki binli yıllara imzasını atan müzisy-enlerin anlatımlarryla hayat dersleri alacaksınız. Müzik eğitimi alanlar, müzik endüstrisinde var olan ve var olmak isteyenler için birer yaka incelemesi (case study) olan bu hikayeler ile müzik endüstrisine farklı bir pencereden bakabilecek ve en önemlisi hayatı sorgulama fırsatı bulacaksınız.

Müziğin Kilometre Taşları - 3 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.