sadsad x
asdasd

Müşteri Memnuniyeti Hakkında

Karina Yayınevi

Fuat Yalçın

15,00 TL
12,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
3,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Müşteri Memnuniyeti Hakkında Hakkında Bilgiler
Türü: İş Dünyası Kitapları
Sayfa Sayısı: 80
ISBN: 9786257025096
Kapak: Ciltsiz
Fuat Yalçın
Fuat Yalçın
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Müşteri Memnuniyeti Hakkında Kısa Özet

  *Müşteri* günümüz dünyasının en popüler kavramlarından birisi olmaya devam ederken büyük veya küçük ölçekli tüm firmalar, müşteri sadakati, doğru iletişim ve çalışan odağının sahaya yönlendirilmesi konusunda daha fazla çaba göstermektedir.
  Bugün hemen hiçbir firma yoktur ki vizyon, misyon ve firma inançlarında *Müşteri* sözü yer almasın.

  Müşteri tarafında yaratılabilecek bağlılığın firma bilançolarına olumlu katkısı, büyüme ve daha güçlü olma yolunda atılabilecek en büyük adım olduğu çok açıktır. Kolay olmayan ise müşteri bağlılığını artırmak ve bu bağlılığın sürdürülebilirlik yönetimini sağlamak nasıl olmalıdır, sorusunun cevabıdır.

  *Müşteri* kavramı yüz, hatta bin yıllardır insan hayatındaki, ticari dünyamızdaki en önemli konulardan birisi olarak araştırmalara ve kitaplara konu oldu. Zaman içerisindeki değişim sadece müşteri algısı, beyni ve seçimlerinde değil aynı zamanda şirketlerde, ürünlerde yaşandı. Tüm şirketler kazançlarını ve kârlılıklarını artırmaya çalışırken her zaman yüksek müşteri sadakati peşinde koştular. Günümüze gelindiğinde ise müşterinin önemi en üst düzeye çıktı ve orada kalmaya devam edecek gibi görünüyor. En iyi ürünlerin satış rakamlarının düşük kaldığı, en büyük şirketlerin birkaç yıl içinde iflasa sürüklendiği bir yüzyıl içindeyiz.
  Müşteri artık kesinlikle patron ve o karar veriyor. Müşteri isterse en iyi şirket kısa sürede sizin şirketiniz olabiliyor.

Müşteri Memnuniyeti Hakkında Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.