MUHTEŞEM KIZ VE YARIM YÜREKLİ KAHRAMAN

Martı Çocuk Yayınları

Stephen Elboz

10,00 TL
5,00 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
5,00 TL
MUHTEŞEM KIZ VE YARIM YÜREKLİ KAHRAMAN Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 56
ISBN: 9786053484882
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 4 adet satılmıştır.
Stephen Elboz
Stephen Elboz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • MUHTEŞEM KIZ VE YARIM YÜREKLİ KAHRAMAN Kısa Özet

    Muhteşem Kız, büyükbabasının ricasını kırmayarak Çörekçi Çocuk’u, bir süper kahraman olması için çalıştırmaya karar verir. Fakat Çörekçi Çocuk, çörek yemek dışında bir şeyle ilgilenmiyor gibidir. Muhteşem Kız, en zor sınavıyla karşı karşıyadır. Bu umutsuz süper kahramanı, işini ciddiye alan biri haline nasıl dönüştürecektir?

    Çocuk ve eğitim üzerine yapılan araştırmalar, ilk okuduğumuz kitapların okuma ya da okumama alışkanlığının temelini oluşturduğunu ortaya çıkarmıştır. Kolay anlaşılan, okumayı keyifli bir oyun haline getiren, soyut düşünmeye ve hayal gücüne katkıda bulunan kitaplar okuma alışkanlığının temelini sağlamlaştırırken; çocukların yaşlarına uygun olmayan bir anlatıma sahip, hayal güçlerini geliştirmelerine katkı sağlamayan kitaplara yönlendirilmesi de okumama alışkanlığına yol açmaktadır.

    Bu araştırmanın sonuçlarından yola çıkarak, okuma eylemini hem kalıcı hem de eğlenceli bir alışkanlık haline getirmeyi amaçlayan bu seri, 150 kitap ve 4 ayrı okuma seviyesinden oluşmaktadır.

  • 2. Hamur

MUHTEŞEM KIZ VE YARIM YÜREKLİ KAHRAMAN Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.