sadsad x
asdasd

Mikro Finans ve Kamu Politikası

Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 258
ISBN 9786054334902
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
28,70 TL %26
bkmkitap.com
Fiyatı
21,24 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
  • Mikro Finans ve Kamu Politikası Kısa Özet

    Bu kitap, yardım ve kamu kuruluşlarının, mikrofinans kurumlarına (MFK) devam edenya da etmeyen destekleri konusunda yol göstermek için, etkinliği; çetin ve güvenli bir kıstas olarak dikkate almaya davetediyor. Etkinlik, MFK'lerin genel uyumuna bakmaksızın yüksek ya da düşük performans sergileyen MFK'leri ayrıştırmaya yardımcı olur. Bazı MFK'ler daha çok fakir kişilerin ortalama küçük işlemleri ile uğraşır, bazıları da daha çok ticari odaklıdır ve en kısa zamanda güçlü performans için çaba sarf ederler.

    MFK'lerin her ik içeşidi de, belirli üretim işlevi ve belirli çalışma ortamında, etkinlik durumunda, etkinliğin sınırında ya da sınırına yakınlaştıkları sürece destek verirler.

    Bu çalışma; Afrika, Asya, Latin Amerika, Doğu Avrupa ve OrtaDoğu ve Kuzey Afrika içinden 21 ülkede çalışan 45 MFK'nin anketlerinin bulgularını sunmaktadır. Bu araştırma ve analiz, Cenevre Uluslar arası Akadem iAğı(GIAN), Geliştirme Planları Kuruluşu (IUED) ile, Uluslar arası Çalışma Örgütü(ILO), Cambridge Üniversitesi ve Cenevre Üniversitesi'nin birleştirici kuruluş olarak yer aldığı, birleşmiş projesi çerçevesinde gerçekleştirilmiştir.

Mikro Finans ve Kamu Politikası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.