22,00 TL
13,64 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
8,36 TL
Metabolik Fitness Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 172
ISBN: 9786056558344
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Ceyhun Dizdarer
Ceyhun Dizdarer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Metabolik Fitness Kısa Özet

  Bedenlerimizle müacdele etmek çağımızın sorunu... Her gün bir yenisi çıkan diyet ve egzersiz kitaplarının tamamıyla dışında kalan yepyeni bir yaklaşımla sorunlarımızın çözümünü öneriyor "Metabolik Fitness-Herkesin Beden Tipine Göre Metabolik Fitness Uygulaması-Düzelemeyen Bedenler ve Bireysel Çözüm Önerileri". Bireyin kendine özgü sorunlarını ve çözümlerini bulmasını, anlamasını sağlıyor. Konuya bakış açınızı değiştiriyor.

  Herkesin birbirinden apayrı metabolik ebden tipi var... Kitabı bitirdiğinizde benim beden tipimi buldum, diyabilecek, zorlu diyetlere ve egzersizlere girmeden, kendinize özgü yaklaşımı yaşantınıza yerleştirerek değişiminizi adım adım izleyeceksiniz.

  Tek tip bir diyet ve egzersiz programından herkesin yarar görmesini beklemek yerine, kendinize özgü diyet, egzersiz ve aktivite önerilerini basitleştirilmiş haliyle bulabileceğiniz, tekrar tekrar okuyacağınız bir yaşam koçu aynı zamanda...

  Doç. Dr. Ceyhun Dizdarer 34 yıllık meslek hayatının önemli bir kısmını obezite ile mücadele ederek geçirdi. Doktorluk, eğiticilik, yayıncılık yaptı. Metabolik Fitnessın Türkiye`de uygulamasını başlattı. Bu kitapta da daha büyük kitlelere ulaşmayı amaçladı.

 • 2. Hamur

Metabolik Fitness Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.