sadsad x
asdasd
75,00 TL
63,75 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
11,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Mavi Okyanus Stratejisi Hakkında Bilgiler
Türü: Yönetim Kitapları
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9789758828203
Kapak: Ciltsiz
W.chan Kim
W.chan Kim
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Mavi Okyanus Stratejisi Kısa Özet

  "Mavi Okyanus Stratejisi`ni okuduktan sonra rekabete bakış şekliniz değişecektir. Kim ve Mauborgne, kavgacı değil, yaratıcı yaklaşıma sahip bir stratejinin izlenmesi için ikna edici kanıtlar sunmaktadır. Değre yenilemeyi ve kurumsal paydaşlığı vurguluyor olması bile bu kitabı hem işletme yöneticiler hem de öğrencileri için okunması gereken bir kitap yapmaktadır.

  - Carlos Ghosn-

  "Bu okunması gereken son derecede değerli bir kitaptır. Saat, şarap, çimento, bilgisayar, otomobil ve hatta sirk gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin deneyimlerini inceleyerek, gelecek stratejilerinin geliştirilmesine yeni bir ışık tutmaktadır."

  - Nicolas G. Hayek

  "Özel veya kamu sektöründeki yöneticilere Mavi Okyanus Stratejisi`ni tavsiye ederim. Statükodan ayrılmanın nasıl başarılacağını, başarılı bir gelecek stratejisinin nasıl yaratılacağını ve bunların nasıl düşük bir maliyetle hızla uygulanacağını göstermektedir. Aydınlatıcı olduğu kadar pratik bir rehber."

  - William J. Bratton

  "Kim ve Mauborgne`nin stratejileri sadece orijinal değil, aynı zamanda da pratik. Şirketimiz bunları kullandı ve güçlü sonuçlar elde etti. Yazarlar geleceği kazanmak için yeni ve cesur bir yolun haritasını çiziyorlar."

  - Patrick Snowball

Mavi Okyanus Stratejisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.