sadsad x
asdasd
18,52 TL
12,41 TL
%33 indirim
Markos'un Mesajı Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 335
ISBN: 9786054707324
Kapak: Ciltsiz
Donald English
Donald English
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Markos'un Mesajı Kısa Özet

  İsa kimdi? Onun Tanrı Oğlu olması ne demektir? Bizim yerimiz Tanrı’nın kurtuluş planının neresindedir? İlk yüzyıldaki dinleyicilerinin bu sorularına cevap vermek için Markos bir anlatı hizmeti oluşturdu. Ve bugün renkleri hala ilk günkü kadar canlı ve öykü Roma’da ilk duyulduğundaki kadar sürükleyicidir.

  Kısa, hızlı ve özdür, sanki modern dinleyiciler için hazırlanmış gibidir. Ve bugün de hala iyi haberdir; İsa, Tanrı Oğlu, Tanrı’nın kurtuluş planının tamamlanmasıdır.

  Donald English, bu heyecan verici dizi için izleyici kılavuzu yazmıştır. Bize bazen yönetmenin sandalyesinden bir sahne gösterir, bazen oyuncunun durduğu yerden ve bazen de izleyicilerin bakış açısından. Ama öyküyü seven ve anlayan biri olarak yazar. Bizim de değerini anlayıp içine dalmamızı gönülden ister.

  Donald English İngiltere’deki Metodist Kilisesi’nin Yurt İçi Hizmetler Bölümü’nde (Division of Home Mission) genel sekreter ve Dünya Metodist İdari Komitesi’nde (World Methodist Executive Committee) başkan olarak hizmet etti. Tanınmış konuşmacı, İngiltere’deki Metodist Konferansı’na da, 1998’deki ölümünden önce iki kez başkanlık etti.

Markos'un Mesajı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.