sadsad x
asdasd
16,67 TL
13,17 TL
%21 indirim
Makul Koca Memoşko Hakkında Bilgiler
Türü: Karikatürler
Sayfa Sayısı: 72
ISBN: 9786054173976
Kapak: Ciltsiz
Memo Tembelçizer
Memo Tembelçizer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Makul Koca Memoşko Kısa Özet

    Memo Tembelçizer, yenilginin kısa tarihi diye başladığı ve aslında sadece kendisinin değil, bütün dünyadaki evli erkeklerin yenilgilerinin bir bileşkesini sunduğu Makul Koca Memoşko serisine, ikinci kitabıyla devam ediyor. Evli ve artık çocuklu erkeklerin *yenilgilerinin katmerli tarihini* okuyan herkes mevcut ya da gelecekteki evliliğinin çelişkilerini, açmazlarını ve arka arkaya yenen son dakika gollerini adeta ağır çekimde izleyecek.

    Makul Koca Memoşko bir yandan *Halkı evlilikten soğutmakla* suçlanırken diğer yandan da evliliği, üstelik son derece sıradan ve hemen herkesin yaşadığı türden bir evliliği alabildiğine sevimli, mutlu ve eğlenceli göstermekle itham ediliyor!

    Okuyanlar kimi zaman Memoşko’ya kimi zaman karısı Seldoşka’ya hak verse de sonunda haksız olan elbette her evlilikte olduğu gibi Memoşko oluyor ama bütün bunlardan en karlı çıkan, her halükarda her sayfada kasıklarını tuta tuta Memoşko’nun ama daha çok tüm evli erkeklerin bitmek tükenmek bilmeyen yenilgilerine gülen okurlar!

Makul Koca Memoşko Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.