sadsad x
asdasd

Majanda 2022 - Bir Yıllık Eğlence Defteri

Tudem Yayınları

Yıldıray Karakiya

65,00 TL
46,80 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
18,20 TL
Majanda 2022 - Bir Yıllık Eğlence Defteri Hakkında Bilgiler
Türü: Yeni Çıkan Okula Yardımcı Kitaplar
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786052855003
Kapak: Ciltsiz
Yıldıray Karakiya
Yıldıray Karakiya
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Majanda 2022 - Bir Yıllık Eğlence Defteri Kısa Özet

  2022 senin yılın olacak!

  Majanda; bir günü, bir haftayı ve bütün bir ayı kapsayan etkileşimli içeriğiyle, çocuklara zaman yönetimi ve planlama becerisi kazandırmayı hedefleyen çok yönlü bir kişisel gelişim rehberi.

  Klasik ajanda anlayışına kattığı artı değerlerle başarısı okurlarca tescillenen Majanda, genel kültür sayfaları ve dopdolu etkinlik seçkisiyle 2022 yılında da yine eğlenceyi garantiliyor!

  Majanda 2022, *Anlat Kendini!* teması çerçevesinde oluşturduğu disiplinlerarası yaklaşımla yeni ifade araçları üzerine yoğunlaşıyor; renklerle, sözcüklerle, çizgilerle, yaratıcı fikirlerle hayatı kolaylaştırmaya ve güzelleştirmeye yönelik pek çok ipucu paylaşıyor.

  Duman yerine, *Modern Hiyeroglif* ile haberleşmeye ne dersin? Ya da aklına gelen herhangi bir konuda rap sözleri yazmanın yollarını öğrenmeye? Peki ya, hareket etmeyen nesneleri stop-motion yoluyla canlandırabileceğini söylesek? Haftalık çılgın teklifler, aylık hedefler, serbest kürsü köşesi, birbirinden eğlenceli etkinlikler... Hepsi ve çok daha fazlası Majanda 2022`de!

  Majanda`yla sadece zamanı verimli kullanmanın püf noktalarını öğrenmeyecek, kendini daha *etkili* bir biçimde anlatmanın inceliklerini de keşfedeceksin. İçine dönmeye, kendini tanımaya, ânı yakalamaya ve hayata dair daha nice şey için seni harekete geçmeye davet eden Majanda 2022; çalıp oynayarak, takıp takıştırarak veya çemberi tamamlayarak, kendine dışarıdan bakabileceğin şahane bir yıl vadediyor!

  Ve kürsü senin! Hadi, şimdi keyfine bak ve hayatı Majandala!

  Sınıf Düzeyi: 3, 4, 5. ve 6. sınıflar

Majanda 2022 - Bir Yıllık Eğlence Defteri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.