sadsad x
asdasd
175,00 TL
131,25 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
43,75 TL
Alışveriş Listeme Ekle
LWM English İngilizce Eğitim Seti Hakkında Bilgiler
Türü: Sözlükler
Sayfa Sayısı: 536
ISBN: 8698472071851
Kapak: Ciltsiz
Suphi Ceyhan
Suphi Ceyhan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • LWM English İngilizce Eğitim Seti Kısa Özet

  Learn With Me (LWM English), 3 adet kitap, 9 adet DVD ve 1 MP3 CD’den oluşan bir İngilizce eğitim setidir.

  Dört temel dil becerisi olan listening (dinleme), speaking (konuşma), reading (okuma) ve writing (yazma) çalışmalarının hepsini içinde barındırır.

  Kitaplar, DVD’ler ve MP3 CD’lerden oluşan sette dilbilgisi konularına değinilmiş; bol bol etkinliğe ve sıkça kullanılan temel yapılara ağırlık verilmiş; pandomim(sözsüz oyun) eşliğinde, farklı bir kelime öğretim yöntemi izlenmiştir.

  Kitaplar; beginner, elementary ve intermediate seviyeleri temel alınarak, 3 aşamada düzenlenmiştir. Sıkıcı gramer anlatımlarından ziyade; kısa konu anlatımlarına, pratik konuşma yöntemlerine, okuma ve dinleme parçalarına, konuşma ve yazma etkinliklerine yer verilmiştir.
  Kitaplara paralel olarak hazırlanmış DVD’lerin her birinde, İngilizce öğretmenlerimizin akıllı tahta eşliğinde gerçekleştirdikleri konu anlatım videoları ve pandomim eşliğinde kelime öğretimleri yer almaktadır. Öğretilen kelimelerin, cümle içinde kullanımlarına ve Türkçe karşılıklarına da yer verilmiştir. Pandomim eşliğinde gerçekleştirilen bu anlatımlar ile farklı ve etkili bir öğretim yöntemi izlenmiştir

  MP3 CD’ler ise kitapların dinleme parçalarını içermektedir.

LWM English İngilizce Eğitim Seti Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.